Тепер і Вікіпедія знає, що Путін – х**ло

У міжнародній електронній енциклопедії більш ніж на десяти мовах з'явилося тлумачення терміну
17 червня, 19:43
6308
20

фото: скриншот

Найбільша міжнародна електронна енциклопедія опублікувала низку статей різними мовами про новий інтернет-мем "Путін – х**ло". Відповідні статті у Wikipedia з’явилися щонайменше десятьма мовами.

Спалах інтересу редакторів-волонтерів Вікіпедії, ймовірно, спричинив відеоролик у мережі, де в. о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця 14 червня заспівав цю пісеньку разом із учасниками пікету під російським посольством у Києві.

Уже 15 червня Вікіпедія українською мовою опублікувала статтю під назвою "Путін – х**ло", де пояснюється, що це "українська народна пісня, інтернет-мем, який став популярним після російської інтервенції в Україну у 2014 році серед противників політики президента Російської Федерації Володимира Путіна як в Україні, так і за її межами".

За лічені години схожі статті були опубліковані більш ніж на десяти різних мовних версіях електронної енциклопедії. Станом на вечір вівторка, 17 червня, стаття "Путін – х**ло" у Вікіпедії має 12 мовних версій: англійську, французьку, італійську, турецьку, чеську, в’єтнамську й інші.

Зазначимо, що редакторами Вікіпедії є волонтери, які безкоштовно наповнюють її. Публікації у Вікіпедії мають багаторівневе модерування, що дозволяє уникати появи неперевірених статей або ж зводити до мінімуму час їх публікації.

реклама
реклама
Чемпіонат світу
НОВИНИ
17 червня, вівторок
більше новин
Читайте також
реклама
Програми ТВІ
обрати програму