Arya Research Center

مرکز پژوهشی - آموزشی آریا

.
.
سایت مرکز آریا درباره مرکز آریا پیوستن به ما تماس با ما سوالات متداول 
آموزش زبان انگلیسی

چاپ مقالات علمی ISI آی اس آی 

پرداخت هزینه چاپ مقاله 

ویرایش مقالات انگلیسی 

ترجمه فارسی به انگلیسی - انگلیسی به فارسی - مقاله - مقالات 

مشاوره پایان نامه   

چاپ کتاب 

انجام تحلیل آماری فصل چهار پایان نامه کارشناسی ارشد 

کتابخانه مرکز آریا - دریافت کتاب های آموزشی 

اخلاق پژوهش 

آخرین مطالب آموزشی

 

خدمات دیگر
امکانات وب
Site Meter
Arya research center is a nongovernmental organization which established with the aim of helping researchers. Gathering qualified experts in different fields, this center is an appropriate platform for those who like to do research in a scientific method. Some of the activities done in this center included statistical procedure, research consultation for writing article or dissertation and theses, translation, editing and reviewing of manuscripts in all fields especially English subjects.


این موارد تقلب و تخلف محسوب می گردد: 1- نگارش مقاله و تحویل آماده آن به دانشجو، 2- نگارش پایان‌نامه و تحویل آماده آن به دانشجو، 3- نگارش نام افراد در مقاله بدون مشارکت در پژوهش، 4- چاپ تضمینی مقالات در مجلات علمی. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش اخلاق پژوهش مراجعه نمایید.  مشاوره پایان نامه پروپوزال  کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسی مشاوره پروپوزال  پایان نامه کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسی مشاوره  پروپوزال  پایان نامه کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسیArya Research Center - مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا رشته زبان انگلیسی -


لیست مجلات ISI / لیست مجلات آی اس آی / لیست ژورنال های آی اس آی ISI   انجام فصل چهار پایان نامه کارشناسی ارشد


چاپ مقالات علمی در مجلات ISI  ویرایش مقالات انگلیسی (ISI)


مرکز ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی  پیوستن به مرکز پژوهشی - آموزشی آریا


بررسی مقاله از نظر سرقت ادبی  کتابخانه مرکز آریا دریافت کتاب های رایگان

 

نوشتن نامه پذیرش به انگلیسی - نوشتن نامه انگلیسی - نوشتن نامه به استاد

 
7 مجله زیر در تاریخ 7 تیرماه 93 از سوی وزارت علوم بی اعتبار اعلام گردید.

شماره بخش نامه: 3/57980

 

 

نویسنده: مهندس مجید عقلمند (مدیر اجرایی مرکز پژوهشی - آموزشی آریا)

تاریخ انتشار:  15تیر 93

پژوهشگران گرامی


لیست تمامی مجلات ایرانی دارای ضریب تاثیر از طریق لینک زیر قابل دریافت است.

در این فایل اطلاعات هر مجله  بصورت: نام مجله، ISSN، مجموع استنادها، ضریب تاثیر دوساله، ضریب تاثیر پنج ساله و تعداد مقالات ارائه شده است.

بیشترین و کمترین ضریب تاثیر 1.844 و 0.039 می باشد که به ترتیب به مجلات International Journal of Environmental Science and Technology و Iranian Journal of Radiology اختصاص دارد. سرور یک


نویسنده: مهندس مجید عقلمند (مدیر اجرایی مرکز پژوهشی - آموزشی آریا)

تاریخ انتشار:  30 دی 92

نویسنده: سید حسن اسلامی اردکانی

 چکیده
برخی از مقالاتی که در مجلات علمی ـ پژوهشی منتشر می شوند، در عین رعایت ضوابط صوری مقالات علمی ـ پژوهشی، فاقد جنبه پژوهشی و علمی اند، تا جایی که خواندن و نخواندن آنها، از نظر علمی یکسان است وچیزی از آنها نمی توان آموخت. حال آن که این مسئله خلاف تعریفی است که از مقالات علمی ـ پژوهشی به دست داده شده است و بر جنبه بدیع و نوآورانه بودن آنها تأکید شده است. مقاله حاضر با بررسی ده ها مقاله از این دست، کوشیده است منطق حاکم بر ساختار آنها را به دست آورد. نویسندگان این مقالات، به سبب یا در کنار نداشتن مسئله پژوهشی واقعی، می کوشند با به کارگیری شیوه های خاصی، همچون منطق تکه نویسی یا کولاژ و تکثیر ناموجه منابع، مقالاتی تولید کنند که جز صورتکی از مقالات علمی ـ پژوهشی نیستند. در این نوشته این منطق آماساندن و فربهی دروغین، تحلیل و مؤلفه های آن بیان و راه غلبه برآن، که توجه به محتوای مقالات در کنار مسائل صوری است، بازگو شده است.

جهت خواندن متن کامل مقاله به بخش ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تاریخ انتشار:  28 دی 92


ادامه مطلب


نویسنده: مهندس مجید عقلمند (مدیر اجرایی مرکز پژوهشی - آموزشی آریا)

تاریخ انتشار:  24 دی 92

دنیای جدید پژوهش‌های علمی، در سال‌های اخیر، هم به دنیایی بزرگ‌تر و هم به دنیایی کوچک‌تر تبدیل شده است. دنیای کوچک‌تر از این نظر که پژوهشگران به سادگی می‌توانند پشت یک کامپیوتر بنشینند و در کوتاه‌ترین زمان به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. آن‌ها دیگر به منابع اطلاعاتی ناچیز موسسه‌ها و دانشگاه‌های خود محدود نیستند و به بانک‌های اطلاعاتی جهانی دسترسی دارند. دنیای بزرگ‌تر از این نظر که نسبت به قبل، پژوهشگران بیشتری وارد صحنه شده‌اند و سطح رقابت را بالا برده‌اند. همان‌طور که تکنولوژی و جهانی شدن، دنیای پژوهش‌های علمی را تغییر داده است، وسایل و انگیزه‌های بی‌اخلاقی‌ و دزدی علمی یا همان Plagiarism در حال افزایش است. در این نوشته و نوشته بعدی در وبلاگ، به سوال‌های رایجی که اغلب در ارتباط با دزدی علمی پیش‌ می‌آید و همچنین جواب آن‌ها پرداخته می‌شود. نوشته را با تعریف دزدی علمی شروع می‌کنیم.

دزدی علمی چیست؟
به زبان ساده، دزدی علمی، به معنی کپی افکار، ایده‌ها، روش‌ها و به طور کلی کارهای دیگران و جا زدن آن‌ها به عنوان کار خود است. این اصطلاح معمولاً ... (ادامه مطلب)

تاریخ انتشار:  29 آذر 92


ادامه مطلب
پژوهشگران گرامی


لیست تمامی منابع (مجله، کتاب و ...) نمایه شده در Scopus از طریق لینک زیر قابل دریافت است.
 سرور یک


نویسنده: مهندس مجید عقلمند (مدیر اجرایی مرکز پژوهشی - آموزشی آریا)

تاریخ انتشار:  27 آبان 92

پژوهشگران گرامی

لیست تمامی مجلات نمایه شده در بخش JCR پایگاه ISI (لیست تمامی مجلات دارای ضریب تاثیر) از طریق لینک زیر قابل دریافت است. این فایل براساس آخرین گزارش استنادی (چاپ شده در سال 2013) تنظیم گردیده است.

نکته: در این فایل عنوان کوتاه هر مجله ذکر شده است. جهت جستجوی بهتر از ISSN استفاده نمایید.
 سرور یک


نویسنده: مهندس مجید عقلمند (مدیر اجرایی مرکز پژوهشی - آموزشی آریا)

تاریخ انتشار:  25 آبان 92

خرید کتاب

 


لزوم چاپ مقالات علمی در مجلات بین المللی و عدم آشنایی دانشجویان و پژوهشگران جوان با پروسه انتشار علمی باعث تدوین کتاب حاضر گردید. کتاب راهنمای ارسال و چاپ مقالات علمی در مجلات ISI به عنوان یک راهنمای مقدماتی برای این عزیزان تدوین یافته است. این کتاب در دو فصل تنظیم شده است.


• فصل اول کتاب به آمار انتشار علم، تعریف ISI، لغات و اصطلاحات رایج و نحوه انتخاب مجله اختصاص یافته است.

• و در فصل دوم و سوم نحوه ثبت نام مقاله در مجله ISI به صورت گام به گام (به دو روش) آموزش داده شده است.

 

خرید کتاب

 


 

خرید کتاب

 


 

خرید کتاب

 


 

خرید کتاب

 


 

خرید کتاب

 

 

خرید کتاب

 


 

خرید کتاب

 


 

مجید عقلمند