Witamy w firmie A-1

Strategicznym celem firmy A-1 jest rozwiązywanie problemów naszych klientów. Pełna nazwa firmy określa zakres naszego działania, obszary naszych kompetencji, i tym samym zakres problemów, w których jesteśmy gotowi pomóc naszym zleceniodawcom.

Centralnym punktem naszego działania są wyceny, zaś analizy i doradztwo spełniają wobec wycen funkcję pomocniczą lub komplementarną.

W naszej firmie najważniejszy jest klient. Do jego dyspozycji stawiamy całą naszą wiedzę, pomysłowość i doświadczenie. Klient może liczyć na nasze pełne zaangażowanie i co najważniejsze realizację swoich wymogów. Chlubimy się tym, że potrafimy uważnie słuchać naszych klientów i dzięki temu dobrze zrozumieć problemy z jakimi do nas przychodzą. Dokładamy wszelkich starań, by proces naszej pracy był dla klienta jak najmniej uciążliwy, ale jednocześnie deklarujemy stały kontakt jeśli wymaga tego postawione przed nami zadanie.

Nasze produkty są skrojone na miarę klienta. Nie tylko spełniają wszelkie wymogi prawne i są zgodne z wytycznymi stosownych standardów tak polskich jak i międzynarodowych, ale dodatkowo uwzględniają specyficzne i indywidualne potrzeby zleceniodawców.

Strona główna Wyceny
PrzedsiębiorstwaWartości niematerialne i własność intelektualnaMaszyny i urządzeniaNieruchomości
komercyjnemieszkanioweprzemysłowespecjalne
AnalizyDoradztwoCelProduktyKontakt


Kontakt: tel./fax: (0 22) 666 22 19

tel. kom.: 0 600 037 302
A1 © 2006