ODA TV

The GULEN çıktı! 1 milyon kişinin fragmanını izlediği Fethullah Gülen’in hiç yayımlanmamış ses ve görüntülerinin bulunduğu merakla beklenen belgesel

 

Okmeydanı cinayetini DHKP-C üstlendi

13.03.2014 17:37

Karakter boyutu :

Berkin Elvan’ın cenaze töreninin ardından Okmeydanı’nda yaşanan olaylarda Burakcan Karamanoğlu isimli genç hayatını kaybetti. Bugün Halkınsesitv.com adresinden yapılan açıklamada DHKP-C cinayeti üstlendi. Açıklamada; “Çıkan çatışmada sivil faşistlerden biri öldü ikisi de yaralandı” ifadelerine yer verildi.

İşte Halkınsesitv.com’dan yapılan o açıklama:

"Dün Berkin’ini uğurlayan Cepheliler şehidinin hesabını sormak için sokaklardaydı. Barikatlar yeniden kuruldu. Mobesenin üstünde bulunan üç kamera kırıldı. Cepheliler tarafından Örnektepe'deki iki seçim bürosu ayrıca Talatpaşa'da bulunan üç katlı AKP Seçim Koordinasyon Bürosu yakılarak tahrip edildi. Seçim Koordinasyon bürosundan geriye sadece binanın iskeleti kaldı.

Saldıran akrep aracına taranarak karşılık verildi. Bunun ardından AKP’nin eli sopalı eli satırlı çeteleri halka ve devrimcilere saldırdı. Bu saldırı Cephelilerin inisiyatifiyle püskürtüldü. AKP’nin çeteleri kaçıp polislerin, akrep araçlarının arkasına sığındılar. Bunun ardından AKP’li sivil faşistler silahlanarak devrimcilere saldırdı. Cepheliler bu saldırı karşısında kendilerini ve halkı savunmak için silahlanarak karşılık verdi. Çıkan çatışmada sivil faşistlerden biri öldü ikisi de yaralandı."

Halkınsesitv.com sitesinde yer alan o duyuru:

(Resmi büyütmek için tıklayınız)

Odatv.com

 

 
 

Üye iseniz giriş yapabilirsiniz

Onay kodu

Rumuz: (gerekli)
Email: (gerekli)
E-mail sadece sizinle irtibat kurabilmemiz için kullanılacaktır. Başka hiç bir amaçla kullanılmaz ve sitede yayınlanmaz.
Yorum:

Yorumlar:

Misafir - VLFI

Sahibinin sesi, aşağılık sefiller! Devrimci-solcu (hatta bir adım ileri, anarşist) falan olduğu hissini taşıyıp, bu rezil tetikçilere sahip çıkan nerede bir ahmak varsa bilsin ki, bu dangalak hayatının en büyük kazığını yemekle meşgul. Şunu artık herkes çok iyi bilsin; DHKP-C denen rezil ticarethane, faşizmin en adanmış enstrümanıdır.

2014-03-14 12:11:15


Misafir - ÇİVİ

22 yaşındaki Burak Can'a allahtan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. Genç ölümü çok acıdır. Umarım son olur ve bir daha yüreklerimiz yanmaz. Taşeron örgüt DHKP-C'ye gelince, tarihsel misyonlarını yerine getirmişlerdir. AK Çete'nin imdadına yetişmişlerdir. Sol'a en büyük darbeyi vuran, can yakan, CIA'nın taşeronu bu örgütten umarım bir gün kurtuluruz..

2014-03-14 11:31:45


Misafir - Denizden

@Leninist'e katılıyorum. DHKP-C diye bir örgüt yoktur; sanaldır. Ergenekon tertibinin çökmesi üzerine yerine ikame etmek amacıyla aynı güruh tarafından icat edilmiştir. Bu yeni sanal yaratığın ilk eylemi ABD elçiliğine saldırı senaryosu olmuş, bunu AKP binasına havan topu atılması vb. senaryoları takip etmiştir. En son Reyhanlı bombalı saldırısını THKP-C senaryosu ile yutturmaya çalışmışlardı. Çorbanın suyunun suyu ısıt ısıt sun.YERSENİZ!..

2014-03-14 11:06:01


Misafir - vecdi yurtsever

DHKPC var mı kaldı mı bilmiyorum ama şimdi onlara bir vazife düşüyor, eğer uğrunda savaştıklarına inandıkları her hangi bir kutsalları varsa şimdi çıkıp bu açıklamayı yapan siteyle alakaları olmadığını açıklamalılar, bunu yaparlarsa bu işi tezgahlayanları ortada bırakırlar bakın ülkü ocakları hemen öbür grubun AKP grubu olduğunu açıkladı görevini yaptı siz de susmayın bir hizmette bulunun

2014-03-14 10:00:49


Misafir - karadereli

dev -sol 12 eylülden önce onlarca solcuyu öldürmüş bir örgüttür. Sabancı cineyetininde taşeronluğunu yapmışıtr.

2014-03-14 09:26:23


Misafir - kısa çöp

@BÜTÜN ARKADAŞLAR ,helal olsun sizlere,bazı AKP'liler gibi partizanlık yapmamışssınız...teröre ve şiddete ve genç bir insanın öldürülmesinin hiçbir bahanesinin olamayacağını ve bu çocuğun da bizim halkın ,milletimizin, halkımızın bir evladı olduğunu çok güzel ispatlamışssınız...hay çok yaşayın...Berkin ile ilgili yazılar aklıma geliyor...NE İŞİ VARDI gibi ya da Çatışmada öldü gibi bir sürü iftira ve inadına Ölümü kutsayan bu insanlıktan nasibini almamış insanlar büyük bir derstir...GERÇEKTEN DE İNSANLIK BAŞKA BİR MEVKİİİ....!!!kim bir Babanın evlat acısına sevinebilir???Böyle bir insanın Dini yoktur,İnancı yoktur,Vatanı yoktur,ahlak kavramı iflas etmiştir...aslında böyle bir insanın bedeni haricinde hiçbir şeyi yoktur...bildiğin robottur...

2014-03-14 09:12:13


Misafir - alp

A. Gaffar OKAN olayını hatırladınız mı! Karartma ve ÖLÜM. ve İllegal örgüt???

2014-03-14 08:58:14


Misafir - gugukkusu

GEZİDE MOLOTOF ATMA MİZANSENİ yapan arkadaşların kayınçoları olsa gerek bunu yapanlar.

2014-03-14 08:08:55


Misafir - güneş

dhkp-c üzerinde herzaman bir muğlaklık var.devrimci bir örgüt mü devletin teseronumu gibi seyler ve bugüne kadar yaptıkları hep akıllarda sorudur.umarım bu süreçte sola ve devrımcılere zararı dokunacak şeyler yapmazlar. bugüne kadar hep yaptılar cunku. bana göre asla devrımcı ve solcu bır örgut degıldır.zaten mekez komıtesı 1 günde trajık ve dusundurucu şekilde yokedılmıs ve ondan sonrada sol içinde şüphe yaratan güvenilmez bir yapılanma olarak bakılmış.son 15-20 yılda yaptıklarına bakılırsa sola hep zarar vermıs ve bır cok acılı ve gereksız ölüme neden olmuştur.

2014-03-14 06:03:48


Misafir - Leninist

Acaba hakikaten DHKP-C diye bir örgüt var mı? Yoksa o da tıpkı Ergenekon gibi uyduruk bir örgüt mü? Ben şahsen ne Ergenekon ne de DHPK-C saçmalıklarına inanıyorum ve bütün bunların Obama başkanlığındaki CIA ajanlarının alçakça bir tezgahı olduğunu düşünüyorum tıpkı 1 Mayıs 1977, tıpkı Kahraman Maraş, tıpkı Sivas Madımak katliamları gibi. Faşist Obama artık Türkiye'den elini çek, yeter artık bu memlekete son 7 yıldır verdiğin zarar..!

2014-03-14 02:27:49


Misafir - kubilay

@ Devrim cok haklisin ... ancak suda var 1789 suz 1923 olamazdi eger bir gun Cumhuriyet tekrar kurulacaksa cok daha degerli olacak odenen bedellerden dolayi - is 1919'dan 100 misli daha zor - bunun kimse farkinda degil ama oyle malesef ...

2014-03-14 01:42:04


Misafir - ali

icsavas provalari basladi. herkes dikkatli olsun. tayyip kansiz geldi ama, giderken kan dökmeyi amacliyor anlasilan.

2014-03-14 01:34:26


Misafir - T.C. Ankara

DHKP-C oyununa gelmeyin! Kendileriden öyle bir aciklama yok sadece Free Blog'ta yani senin benim 1 dakikada bedava kurabilecegimiz basit bir sitede birileri böyle bir Bildiri yayinlamis. Kim neden yayinlamis bilinmiyor. Ayrica ölen Cocugun Babasi oglunun kösede sessiz sedasiz Protestolari izledigini söyliyor sözde suclanan DHKP-C sitesinde bize saldirdilar sunu yaptilar bunu yaptilar ve Halkimizi korumak zorunda kalip Silah cektik diye yazmislar. Soru! 1. Orasi Polis kayniyordu ama ne komik ki hic gören olmamis. 2. Aksam saat 6'da neden kim isiklari kapatmis? Sadece Kamera korkusu diyiyorum. 3. Babasinin dedikleri ile sözde Örgütün dedikleri tam bir celiski. 4. Bascalan nasil oluyorda bu bildiriyi hemen yarim günde Meydanlarda Halka acikliyor. Kesin birsey yok sadece basit bir site'de bir Bildiri. Arkadaslar AKP nin oyunlarina gelmeyin. Bunlar kötü köseye sikistilar ve muhalefetin dedigi gibi bunlardan her türlü kötülük beklenir.

2014-03-14 01:21:03


Delidumrul

maalesef DHKPC yi devrimci bir örgüt olarak görmüyorum. devrimcileri halkin gözünde kötü göstermek icin bizzat fasistler tarafindan kurulmus, sol makyajli tam bir fasist yapilanmadir...

2014-03-14 01:01:59


Misafir - FB_1907

bu dhkp-c denen taşeron örgütün, solculukla, komünizmle alakası yoktur. bu örgütün amacı, halkı solculara karşı nefret duymasını sağlamaktır. bunu artık 5 yaşındaki çocuk bile bilmektedir.

2014-03-14 00:28:31


Misafir - dirfilli

Bu örgüt, TAŞERON Terör örgütüdür. Kendi varlığını idame ettirmek için terör yapar. Parayı kim bastırırsa onun adına TERÖR yapar. Bu TERÖR örgütünün, BERKİN ELVAN için kortej düzenleyen,düzenlemeye ön ayak olan Siyasal guruplar ve Sivil Toplum Kuruluşları ile en ufak bir organik bağı yoktur ve olamaz. Bu bakımdan olay Provokasyona yöneliktir. Hayatını kaybeden genç çocuk tıpkı "Berkin" gibi bizim çocuklarımızdır, bizim torunlarımızdır. Bu çocuklarımızı kurban etmeyelim.Yaşanmamış hayatlarını,ihtiraslarımız uğruna sonlandırmayalım. Devletin Polisi, MİT'i, İstihbarat teşkilatı, şimdiye kadar DHKP C örgütünü son fert'ine kadar deşifre etmedi ise ne yaptı..?

2014-03-14 00:10:51


Misafir - Zafer62

DHKP-C yıllardır taşeronluk yapıyor, bu örgüt artık sol ile ilgisi kalmamış, yabancı güçlerin eline geçmiş zavallı bir örgüttür(Sabancı suikasti) , sarıgazi Polis Karakolu baskını, Ankara Abd elçiliğ ve Akp Binası saldırısı vb saçma sapan prokatif eylemler. Kılıçdaroğlu bangır bangır söyledi aman dikkat diye, bir bakıyorsun ortada DHKP-C çok manidar, AKP ye hizmet Geziye darbe bu kadar olur. Yazıklar olsun buna kanana.

2014-03-14 00:01:46


Misafir - The İdea

Yalnız bu çocuğun babası gerçekten iyi ve aklı başında biri. Babasına üzüldüm daha çok. Demek ki çocuğu çok da başı boş bırakmayacaksın. İster öldüren olsun, ister ölen olsun, yanlış işlere bulaşabiliyorlar. Senin neyine lazım sopa mopa alıp adam dövmeye gitmek?

2014-03-13 23:29:24


Misafir - İNSANLIK

ölesiye öldüresiye sevenle,nefret eden arasında fark yoktur.genç çocuklar ölüyor.bu kavganın kazananı olmaz Türkiye kaybeder.terör olaylarına prim verirsek yaşam hakkımız tehlikeye girer.katilin sağcısı solcusu olmaz,ülkemizi 80 öncesi günlere getirmek istiyorlar,Allah korusun.neye kötülük yapmaya çıkmışsız,yeter ya,bir de solcu maskeli tipler eksikti,solculuğu da bağnazlaştırıyorlar,kendi gibi düşünmeyenleri faşist diye niye yaftalıyır katledirsin.bağnazların her çeşiti vardı,atatürkçü,dinci,laik bir de solcusu çıktı.iyiliğin tarafındayam,görünüşte kaybeden tarafta olmaktan memnunam,Deniz Gezmiş'in adını batırmayın.anadoluya yeniden Hacı Bektaşi Veli ruhu gelmesi lazım,solcu gibi görünenler solcu değil,her yerde sızıntı var,herkesin ayrı hesabı var.ülkemiz içinde her görüşten riyakar insanlar var,hayin çok,ne kadar çok düşmanımız var,Allahım sen vatanı ve milletimizi koru, alevileri solcu gibi görünenler kışkırtmak istiyor.

2014-03-13 23:05:27


Misafir - nokta

sipariş bir yazı bu !!!güvenilir kaynaktan aldım bilgiyi... amaç iç karışıklık yaratıp , seçimi erteletmekmiş...sizler de peşini bırakmayın bu haberin peşini

2014-03-13 22:46:00


perdesiz

nasıl bir turkiyelan bu

2014-03-13 21:42:23


carsida hayat var

berkin elvanin cenazesinden sonra pis niyetle,pis amacla sokaga cikmissa ellerine saglik DHKP-C lilerin diyorum.bizden gidene Kadar islamci-fasist gitsinki hic ümitim yok ama belki belki gidisatin kendilerininde canini yakmaya baslayacagini anlarlar belki.

2014-03-13 21:40:22


Misafir - Emekli

Benim için berkin neise burakcan da o yaşımız itibarı ile geçmişin o karanlıklarını yaşamış biri olarak berkinin de katilerini kınıyorum burakcan ın katilerinide kınıyorum ülkemizin bu hale gelmesinin müsebibi AKP ikdidarıdır ülkeyi ikdidardakiler geriyor yolsuzuklarını ötmek perdelemek için her çeşit malefete tahmülüleri yok 8 gencimiz öldü sahip çıkmadılar bir başsağlığı dilemediler ölenlerimizi bile ayırıyorlar allah sorsun

2014-03-13 21:15:53


Misafir - hayrettin

insanlık bitti.

2014-03-13 19:39:07


Misafir - cuhmuriyetci

bir decrimci olarak size yaziklar olsun dhkp-c ler,nasil kiya bilioyrsunuz bir cana,sizin o canavarlardan ne farkiniz var,gercek devrimciler insani öldürmez,solcular katil degildir,solcular insan ayrimi yapmaz,benim bildigim solcular vatanseverlerdir ,bagimsizslik,cuhmuriyetimiz icin mücadele verirler bildigim devrimciler,bir gencin görüsünden dolayi öldürülmesini kabul etmyiorum bir devrimci olarak,o cocuk bizim,ayni ismail,berk,abdullah gibi oda bizim pirlantamiz,o zamn sizin o fasit dedginiz polisden ne farkiniz var dhkp.c ler ne farkiniz var yaziklar olsun,yine ciktiniz ortaya yine ayni seneryolar yazilmaya basladi 70 yillarimiz sanki geri geliyor,ne olur anneler,babaler,gencler gelmyielim bu pis oyunlara.fasiti,devrimciside,aleviside,sünnlüside,lazida,ermeniside,kürtüde,atesitide bizim cocuklarimiz,bizim insanlarimiz,vatan bizim neyin kavgasini yapiyoruz neyin?

2014-03-13 19:28:06


Misafir - andromeda

Gezi ruhu bu şiddetten beslenen teröristlerle arasına mesafe koymalıdır.Bu terör örgütünün söylemi kadar amacının da şiddet ve terör olduğu açıktır.

2014-03-13 19:24:44


Misafir - volkan

Ses yok!! bu saçmalığa artık ortak tepki vermeliyiz ölenler hepimizin evladı sağcısı,solcusu alevisi sünnisi olmaz biz bir ulusuz ucuz oyunlara kapılmak sadece emperyal çeteye ve taşeronlarına yarar.

2014-03-13 19:03:54


Misafir - lafonten

bu nasıl halkınsesiymiş. Benim adıma nasıl olur da insanlara kıyarsın. Gençleri, insanları öldürmekle fikirleri öldüremez yokedemezsiniz. Bunları yapanlarında faşistlerden bir farkı kalmaz. Bunlar solcu geçinen ajan müsveddeleri, provakatörlerdir.

2014-03-13 19:01:48


Misafir - Demokratik laik huku

Suçsuz insanları öldüren birileri solcu olamaz, bu örgüt kim bilir kimlerin taşeronudur.Biz korkusuzca , temiz bir çevrede yaşamak için ve suçsuz insanların devlet eliyle öldürülmelerini protesto için sokaklara dökülüyoruz.Lütfen taşeronların oyunlarına alet olmayalım.

2014-03-13 18:54:21


Misafir - provakasyon...

Bu olayın AKP ve güvenlik birimlerinin provakasyonu olduğu o kadar açık ki...Bu provakasyonda "taşeron" kullanmaları sonucu değiştirmez...

2014-03-13 18:46:50


Misafir - Devrim

Gladyo siritiyor..

2014-03-13 18:40:39


Misafir - ohanness

Evet,tahmin ettiğimiz gibi yine,yeniden bildiğimiz oyun oynanıyor!Berkin Elvan için 9 ay önce,komaya soktukları günlerde ''Çocuk örgüt üyesi,üzerinden bomba çıktı'' saçmalıkları piyasaya sürülmemiş miydi?Hem de polis tutanakları,hastane tutanakları bu oyuna alet edilmeye çalışılmamış mıydı?İşte şimdi de bir provokatör örgüt saldırıyı üstlenip,bu derin provokasyonu tamamlıyor!Hesapta 15 yaşındaki çocuğu örgüt üyesiymiş gibi göstermekle kalmıyorlar bir de yeni bir alevi-sünni gerginliği yaratmaya çalışıyorlar!Ama,bu halk bunları yemez,YEMEYECEKTİR!Bir avuç haine teslim olmayacağız!Sizin EMPERYAL ağababalarınızı kutsal ANADOLU topraklarında dize getireceğiz..!!

2014-03-13 18:34:45


Misafir - E

buda büyük yalan . AKP yalanı

2014-03-13 18:27:44


Misafir - NT

Evet böylelikle gösteriler için çare bulundu, protestocu iseniz DHKP-C li teröristsiniz demektir. bu cinlik kimin aklına geldiyse iyi düşünmüş.

2014-03-13 18:26:43


Misafir - Son gülen...

İyi halt yemişsiniz! Tam da AKP'nin Tayyare(!)sinin istediğini yapmışsınız !....Berkin Elvan'nın cenazesini toplumun her kesiminin sahiplenmesi, anlaşılan nekrofil kelimesini nerede kullanacağını bilemeyen fezlekeli Egemen ile Şamil denilen tipler gibi sizi de rahatsız etmiş! Aynı amaca hizmet ettiğinizin ne zaman farkına varacaksınız gerçekten merak ediyorum.Ya da varma umudu bir ütopya mı?!

2014-03-13 18:21:22


Misafir - Arel

Türk, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı konusunda Halk Cephesi ve DHKP-C'nin AKP'den hiçbir farkı yok! AKP sağcı terörist, bunlar solcu terörist. Tam da Tayyip'in istediği yaptılar. Terör estirip AKP'ye oy kazandırmak.

2014-03-13 18:21:15


Misafir - kıpçak

Bu yazılanların doğru olmamasını diliyorum. 22 yaşında bir evladımızı daha kaybettik o kadar, aynı Berkin gibi içimiz yandı. provokasyon böyle birşey demek ki.

2014-03-13 18:17:44


Misafir - pes!

DHKP-C Terorist bir orguttur! Bugune kadar butun eylemlerinde birilerini oldurmuslerdir! Ben kisisel olarak, DHKP-C birdaha dahil olursa hic bir sekilde taraf tutmadan olenleri izlicem! Hukumetin istedigide bu! Berkin oldu diye, hukumet olaylari kendine cevirmek icin DHKP-C yi kiralamis. Insallah bunun herkes farkindadir! Boylelerini, orada direnen insanlarin uzerine golge dusmemesi icin, uzak tutmak zorundayiz...!!!

2014-03-13 18:16:12


Misafir - YP

Bu isin arkasinda malum istihbarat orgutunun provokasyonu var gibi gorunuyor. Gunahi baslarina. Secimleri gargaraya getirmek istiyor olabilirler, aman dikkat.

2014-03-13 18:15:43


Misafir - Gazi

DHKPC-AKP şöyle diyor:Saldıran AKP'nin aracına taranarak karşılık verildi. Bunun üzerine AKP daha iyi donanımlı eli sopalıları üzerimize sürdü..... Bu AKP'liler bizi salak mı sanıyor? Bir çuval kömür bir paket makarnayla kandırdıkları seçmenleriyle mi karıştırıyor? Akrep taranıyor ama eli sopalılar ortaya çıkıyor.Öyle mi?AKP bu DHKP-C yi ABD'yi elinde tutmak için daha önceden de kullandı. ABD Büyükelçiliğine intihar saldırısı sırasında da ben iyi çocuğum karşımdakiler kötü çocuk rolü oynadı. Başbakan ilk Gezi Parkı protestoları başladığında bu argümandan yararlandı.

2014-03-13 18:13:08


Misafir - Cenk

İyi b.k yediniz. Böyle küçük işlerle uğraşıp, çoluk çocuğu vurarak mı devrim yapacaksınız? Adam olun da Bilal'leri, Alo Fatih'leri yok edin. O zaman bu adamlar kötüleri yok ediyor diye destek alırsınız. Bu tavırlarınızla insanların gözünde sadece maşasınız.

2014-03-13 18:08:17


Misafir - volkan

Kılıçtaroğlu,konuşmasında elektrikleri kesip Bu çocuğu Erdoğan öldürttü demişti!! ne korkunç değil mi? DHKP-C artık uluslararası güçlerin tetikçisi haline gelmiştir sol yada solculukla hele halkçılıkla zerre ilgisi kalmamıştır. ismi kalmış sadece.

2014-03-13 18:07:15


Misafir - rgoncagul

Profakasyon profakasyondur, kimin yaptiginin onemi yok. Bu akilla mi devrim yapacaksiniz? Guc elinizde olsa sizler de AKP gericiligiyle hic bir farkiniz olmayacak. Ortalamanin altidaki aklinizla ulkeyi nasil yoneteceksiniz sahi. Klise laflarla, teorilerle yapamayacaginiza gore, kuracaginiz iktidar Pol Pot'tan oteye gitmeyecektir. Yazik ama cok yazik.

2014-03-13 18:06:30


Misafir - Barbaros

pkk pasifleştirilirken DHKP-C ye yol verildi olan bu. En son Yunanistandaki operasyon yeniden yapılanmanın operasyonlarından biriydi.daha çok duyarız bu tarz şeyleri. Hükümet pkk"yı şirin DHKP-C yi ise yeni hedef olarak gösterecek. Hem de oy toplayacak DHKP-C politikası üzerinden. bunun adı çözüm sürecidir, hayırlı uğurlu olsun.

2014-03-13 18:06:24


Misafir - The İdea

Bana pek inandırıcı gelmedi. Çünkü böyle bir şey esas olarak Geziciler'e saldırı ve kötülüktür. Tayyip, "Vandallar, saldırganlar, teröristler" demek ve Gezicileri karalamak için bahane ve fırsat ararken, güya "solcu" geçinen güruhun bir hareketleri en büyük zararı Gezicilere verir. Bunlar ya aptal ve şerefsiz, ya arkalarında başka güçler olan birileri ya da zaten kendileri değiller, sadece DHKPC gibi gözüken başka birileri. Akıllı bir solcu, solcuları zor durumda bırakacak ve protesto eylemlerine halkın bakışını değiştirecek bu tür şeyler yapmaz. O halde yapanlar kim?

2014-03-13 18:06:17


usak

arkasında bu örgütün olduğundan AKP nin önceden haberi varmıydı?......AKP li Nurettin Canikli ilginç bişi demiş ti "Kılıçdaroğlu’nun illegal askerleri tarafından katledildi bu kardeşimiz, bu vatan evladımız. Ciğerimiz yanıyor"..bakın usta Erdoağan DHKP-C konusunda neler söylemişti "Eğer DHKP’C'ye Kılıçdaroğlu’nun üye olduğunu görürseniz sakın şaşırmayın (12.02.2013)".. http://www.odatv.com/n.php?n=ergenekon-bitti-dhkp-c-verelim-1202131200....baş ka bir haber de bunu yazmıştım, ama bu ölümün arkasından DHKP-C çıkacapını hiç tahmin edemezdim...bu örgüt kime çalışıyor allah aşkına?..

2014-03-13 18:03:54


Misafir - Gazi

Saçmalığın,g verenliğin daniskası.Akrepler taranarak berteraf ediliyor ama karşılarına eli sopalılar çıkyor. Siz bizi salak mı sanıyorsunuz? Tayyip'in deyimiyle ey DHKP-C-AKP biz salk mıyız? Daha gerçekçi bir hikaye uydurmaktanda mı acizsiniz? Buradan soruyorum katil kim?

2014-03-13 17:59:38


Misafir - Mahir ŞEKİ

*Zamanı geldi demek ki!.. Malum odaklar ''yeniden göreve(?) başlatmışlar'' malum örgütü!.. ''YAKINDA, SEYREYLEYİN GÜMBÜRTÜYÜ!..''

2014-03-13 17:59:36


Misafir - Kallavi Zekeroğlu

Devletin maaşlı provokasyon ekibine yakışır bir iş olmuş, bravo...

2014-03-13 17:54:41


Misafir - manifesto123

Tüm aleviler Okmeydanına sahip çıkması gerekiyor; AKp liler çevirmiş durumda şuan bir katliam olabilir..

2014-03-13 17:51:54


Misafir - ahmet atanay

Al 1453 kasımpaşalıları vur bu sapısilik DHKPC'ye. Sabancı cinayetini kimin için işlediklerini bir yazın bakalım bunların. Dursun Karataş denen taşeronu yazın. Bunlar mı Berkin'in hesabını soracaklar? Bunlar ajan takımı.

2014-03-13 17:49:13


Misafir - zincirkıran

DHKP-C'nin MİT'in kontrolünde bir örgüt olduğunu biliyoruz. Sorumlusu herhlde başka yerlerde aranmayacaktır, gören gözler tarafından. Bu ölümü kınıyorum. Sonuçta bo ölen çocuğun elinde silah mı vardı ki, birilerine saldırırken onunla öldürüldü. Tamamen dünkü kitlesel eyleme leke düşürmek için birileri tarafından planlanmış bir oyundur bu! Katiller bulunmalı!

2014-03-13 17:46:17


keriziz ya biz

Kaç yılda bir di? On mu?

2014-03-13 17:45:31


Misafir - derindengelen

Ha Alperenler ha siz! Sizin zaten maşa bir örgüt olduğunuzu bilmeyen kaldı mı? Tayyipcik ne zaman sıkışsa imdadına yetişen mezhepçi ve gladyo ya tepeden tırnağa kadar bağlı maşalarsınız.

2014-03-13 17:43:32


Toplam 54 Yorum Yapılmıştır |

Futbol camiası bu yemini
konuşuyor
Detaylar şöyle...
Özel fotoğraflar yer alıyor
"Sizin amacınız ne..."
Ona zulmedenler öldü
Cüneyt Ülsever yazdı...
Fotoğrafları yayınlandı...
Füsun Akatlı anlatıyor
Mümtaz İdil yazdı
Kundaklandı

 

Rephair ile 3 ayda 6800 yeni sac teli

Odatv iphone ve android telefon uygulamaları

 
Cemaat'le mücadele ettiğini söyleyen AKP bu karara ne diyecek
İşte imha edilmek istenen o dosyaların fotoğrafı
Hangi Batı; Irak'taki işkencecileri siz saklamadınız mı
Charlie Hebdo katliamının sırrı Huntington hastalığında
Trabzonspor'a büyük iş düşüyor
Fethullah Gülen Zekeriya Öz'ü aforoz mu etti
İstanbul'da AVM'ye bomba
İşte ayrıntılar...
Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırı
Hangi vekil saldırı anında kaçtı
Sen ağlama biz ağlayalım
Tecavüze uğrayan köpeğin gözyaşları
Ak Saray'a en çok lazım olan şey yapıldı
İşte o görüntüler
O fotoğraftaki ayrıntıya dikkat
Demirel mesaj mı verdi


Odatv kimsenin değil milyonlarca okurunundur