• Maxi Kampanya

  Maxi Yazılım güvencesiyle satışlarımızın devam ettiğ casus cep dinleme programları %100 lisanslı,garantili ve teknik destek hizmeti ile sizlerin satışı sunuyoruz.Programları ücretsiz ofislerimizde deneyebilirsiniz

  Android Yazılımların 1.750 TL
  İphone Yazılımlar 2.250 TL
  Nokia Yazılımlar 1.750 TL

 • Nokia Casus Telefon

  Ortam Dinleme, Ortam Görüşmelerini Kayıt Etme, Telefon Görüşmelerini, Otomatik Kayıt Etme, Gelen ve Giden Sms Kopyası, Yer Tespiti, Sim Kart Değişiklik Bilgisi, Cihaz Değiştirme Hakkı
  Türkiye’nin neresinde olursanız olun müşteri temsilcimiz yerinize gelerek ürünlerimizi tanıtmaktan mutluluk duyacaktır. FiYAT : 1.050 TL

  Devamını Oku
 • Samsung Casus Telefon

  Blackberry Telefon Dinleme Programı,Ulusal Kanallardan Show Tv Ali Kırca Ana Haber ve Kanal D Ne Canlı yayında test edilmiş profesyonel yazılımlardır!! Ortam Dinleme, Telefon Görüşmelerini Dinleme, Gelen ve Giden Sms Kopyası, Yer Tespiti, Bbm Messennger Kayıtları, Ömür boyu lisans hakkı
  1 Yıl Lisans Hakkı, 1 Yıl Aktarım Hakkı, Sim Kart Değişiklik Bilgisi,FiYAT :1.350 TL TL + KDV

  Devamını Oku

Casus Telefon Yazılımı

%100 Garanti ve 7/24 Teknik Destek Ekibimiz ile satışta bulunan casus telefon yazılımları ile ortam dinleme,mesaj kayıtları,Mail Kayıtları,Sesli Görüşme Kayıtları,Yer Tespiti gibi bir çok farklı paket ile en uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.Casus telefon programlarımızı İstanbul'da bulunan 2 ofisimize gelip yerinde test edebilir,performansını ve nasıl çalıştığını gözünüz ile görebilirsiniz.
Casus Telefon Dinleme Programlarımız Türkiye'nin en büyük 3 TV yayın organı Show Tv, Kanal D ve ATV Ana Habere konu olmuştur. Frima Ortak ve Yazılım Mühendislerimizden Tolga Kormaz, Casus Yazılımların nasıl çalışıtğını göstermiş ve canlı yayınlarda test etmiştir

SHOW TV


KANAL D HABER


ATV ANA HABER


nokia casus telefon

Nokia Casus Telefonlar

Her model nokia telefonuza 15 dk entegre edilen özel nokia casus yazılımlar ile %100 garantili ortam dinleme ve kusursuz hedef kişinin 7/24 telefon görüşmelerini dinleyebilirsiniz.Nokia casus yazılım paket fiyatları 300 Tl başlamaktadır.
Devamı Oku
Blackberry Casus Yazılım

Blackberry Casus Yazılım

2012 Versiyonu ile satışa sunulan Blackberry telefon dinleme programı ile ortam dinleme,hedef kişinin bulunduğu yeri tespit etme,telefon görüşme kayıtları ve bir çok özelliği kredi kart ile satın alabilirsiniz.
Devamını Oku
iphone casus yazılım

İphone Casus Telefon

Vip İphone telefon yazılımları ile iphone telefonlarınızı 5 dk içinde profesyonel casus telefonlara çevirmeniz çok kolay..İphone casus telefonlar 1,500 tl başlayan fiyatlar ile satıştadır.Yerinde Kurulum Desteği!!
Devamını Oku
Türkiye'nin En Profesyonel Casus Telefon Sitesi Casus Telefon Yazılımları Telefon Dinleme, Ortam Dinleme, Sms Takip Ve Ses Kayıt Yazılımları En İdeal Fiyatları

Yer Tespiti

Casus Yazılım yer tespiti özelliği ile hedef kişinin anlık olarak nerde olsuğunu mahalle,cadde bilgilerine kadar öğrenebilirsiniz

Ortam Dinleme

Hedeh kişinin Cep Telefonuna yüklenen yazılımı ile telefon bulunduğu ortamdaki insan ve dış faktördeki bütün sesleri kayıt eder ve belirlediğiniz mail adresine gönderimini yapar

Mesaj Kayıt

Casus yazılımın yüklü olduğu telefona gelen ve giden tüm mesajları uzaktan takip edebilir ve belirlediğiniz bir mailde kayıtlarını tutabilirsiniz.

Telefon Rehberi Kayıtları

Artık hedef kişinin telefon rehberinde kimler kayı edilmiş,neler değiştirilmiş,kimler hangi isimle kayıt edilmiş uzaktan takip edebileceksiniz..

Telefon Dinleme

Casus Yazılım yüklenen telefonda anlık olarak telefon görüşmelerini dinleye bilir,dinleyemediğiniz ses kayıtları ise size verilen panelizde kayıt altına alınır ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

E-mail Kayıtları

2012 Versiyonu ile satışları devam eden casus telefon programların güncel versiyonu ile artık hedef kişiye gelen ve giden msjları takip edebileceksiniz.

Cihaz Değiştirme Hakkı

Şirketimizden almış olduğunuz casus telefon programını istediğiniz an bir başta telefona aktarım şansınız vardır.

Sim Kart Değişikliği

Yeni nesil casus yazılımlar ile hedef kişi telefonunda sim kartı değiştirse bile programın bütün özellikleri ile kullanmaya devam ediceksiniz.
nokia casus telefon

Samsung Casus Telefonlar

Samsung casus telefon yazılımları 2012-2011 ve en düşük paketini isteyen müşterilerimiz için 2010 versiyonları ile birlikte güncel satışları devam etmektedir.Samsung galaxy s2 ve s3 serilerinde kusursuz çalışmkatadır
Devamı Oku
Blackberry Casus Yazılım

Casus Yazılım Özellikleri

Satışta bulunan casus yazılımlar ile ortam dinleme,mesaj takibi,yer tespiti,mail görüşmleri,msn görüşmeleri,telefondaki rehbere kayıtlı olan kişiler gibi uzaktan telefonun bir çok özelliğine hakim olabilirsiniz.Nasıl Mı?
Devamını Oku
iphone casus yazılım

Neden Biz?

Firmamızın Satışmış olduğu yazılımları %100 garanti olup 7/24 teknik destek ekiplerimiz vardır.Piyasada hiç kimsede bulunmayan fırsat ile casus telefon yazılımlarımızı yerinde test edip nasıl çalıştığını görebilirsiniz.
Devamını Oku
Casus telefon yazılımlarımızı Ofislerimize gelip cep telefonunuzda nasıl çalıştığını ve performansını test edebilirsiniz.

Casus Telefon Dinleme Programı

Casus Telefon Dinleme Programı, hedefteki casus telefona gelen veya giden tüm görüşmeleri dinleyebilme imkânı sunar. Casus telefona herhangi bir arama geldiğinde veya Casus telefon dan yapılan bir aramada takip programımız size gizli bir Sms gönderilir. Mesajın içeriğinde aramanın gelen mi yoksa giden aramamı olduğu ve hangi numara ile görüşme başladığı bilgileri bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde aramanın başladığını öğrenilirsiniz. Kendi telefonunuzdan, sevdiğinize veya yakınınıza hediye ettiğiniz casus telefonu arayarak dinlediğinizin kişi farkına varmadan konuşmaya dahil olursunuz ve dinleme yapabilirsiniz. İsterseniz bütün görüşmeler için, isterseniz sadece sizin belirlediğiniz numaralar için “Görüşme Uyarı Mesajı” isteyebilirsiniz. Telefon Dinleme Programında olan bütün bu ayarlamaları uzaktan dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Nasıl yapabilirim? Siparişinizle beraber göndereceğimiz Türkçe kullanım kılavuzunda yazan kodlarla ve açıklamalarla mümkün olacaktır. Peki nasıl görüşmeye dâhil oluyorsunuz? Casus Telefon Dinleme Yazılımı, Gsm şebeke operatörlerinin ve cep telefonun sağladığı konferans görüşme özelliğinden faydalanarak görüşmelerin arasına fark edilmeden sızma prensibi ile çalışmaktadır. Konferans görüşme özelliği şebeke tarafından desteklenmiyorsa ve dinlenecek kişinin isteğiyle gsm operatörü tarafından kapatıldıysa program çalışmayacaktır, işlevi yerine getiremeyecektir. Böyle bir durum olabileceğini önceden görerek Farklı bir çözüm ürettik. Bahsettiğimiz durumların önüne geçecek programımız olarak sizlere 3G CASUS SES KAYIT PROGRAMI‘mızı öneriyoruz.
Telefon Dinleme Yazılımı ve Türkçe kullanım kılavuzu sipariş verdiginiz andan itibaren ortalama 20 Dakika Gibi Kısa Bir Sürede e-mail(e-posta) adresinize gönderilecektir.
Telefon Dinleme Programı garantili olup, yazılımı Satın aldığınız casus programı sınırsız olarak başka telefona ücretsiz aktarabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

Adres Ve İletişim

Addres:Selman-i Pak Cad. No:2 Demircioğlu İşhanı Kat:2 Daire:214 Üsküdar/İSTANBUL
Telefon: 0532 468 46 18
Sabit:0216 606 36 46
Website: http://www.maxiyazilim.net/
Email: maxiyazilim@gmail.com

Neden Casus Telefon?

Çocuğunuzun telefonu kapandığında meraktan çıldırıyor musunuz?Sevdiklerinizin her an nerde kimle olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz?Casus telefon yazılımlarımız %100 garanti olup Ofislerimizde deneme imkanı ile satışları devam etmektedir.Maxi Yazılımda satışta olan tüm programlar lisaslı ve sadece çocuklarınınz güvenliği için satılmaktadır.