Информации за „Француска Гвајана“


Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказФранцуска Гвајана
Основен подредбен клучФранцуска Гвајана
Големина на страницата (во бајти)26.399
Назнака на страницата5435
Јазик на содржината на страницатамакедонски (mk)
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Број на набљудувачиПомалку од 30 набљудувачи
Пренасочувања кон страницата1
Се вбројува во содржински странициДа
Предметна назнака на ВикиподатоциQ3769
Слика за страницатаFlag of French Guiana.svg

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницата212.110.67.114 (Разговор)
Датум на создавање на страницата18:09, 12 октомври 2005
Последен уредникKasparBot (Разговор | придонеси)
Датум на последното уредување01:59, 21 јуни 2015
Број на уредувања111
Број на засебни автори41
Број на скорешни уредувања (во последните 30 дена)0
Број на скорешни засебни автори0

Својства на страницата

Скриени категории (4)

Оваа страница припаѓа на 4 скриени категории:

Превметнати шаблони (56)

Шаблони на страницава: