23.10.2015 - 02:30 | Son Güncelleme: 23.10.2015-1:49 A-A+

Top 25’te bir Türk!

Derginin listesinde bu yıl Ayşe Şule Bilgiç de yer aldı. ‘Pepee’nin yaratıcısı olan Bilgiç, ‘Adımın listede olması doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor’ dedi

Top 25’te  bir Türk!
ABD’de yayımlanan, her yıl geleneksel olarak eğlence ve şov dünyasının en başarılı kadınlarını belirleyen Hollywood Reporter dergisi, bu kez televizyon dünyasının en başarılı 25 kadınını belirledi. 
‘Samimi ve gerçek’
‘Pepee’, ‘Leliko’, ‘Pisi’, ‘RGG Ayas’ ve ‘Aydamaya’ karakterlerinin yaratıcısı, Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’nın kurucu ortağı Ayşe Şule Bilgiç, televizyon dünyasının en güçlü 25 kadınından biri seçildi. Daha önce Avrupa İş Ödülleri’nde 10 ulusal şampiyondan biri olan Bilgiç, “Düşyeri olarak ilk günden bu yana samimi ve gerçek bir şeyin peşine düştük. ‘Pepee’ bu üretimin ilk örneğiydi. Peşine pek çok markamız geldi. Kendi ülkemizde yaşadığımız başarılar bize gösterdi ki, insanca, iyide ve doğruda kalarak yarattığımız markalar çok büyük kitleler tarafından alkışlanıyor. 7 senenin sonunda bu sene ilk kez yönümüzü dünyaya çevirdik. Yönünü dünyaya çevirdiğimiz ilk adımımızda Avrupa’nın en prestijli iş dünyası ödüllerinden biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde ulusal şampiyon olduk” dedi. 
 
 

MAGAZİN SERVİSİ


Hayalini kurduğunuz eve taşınmak artık çok kolay!

YORUMLAR
()
Bilgi Yarışması82. Oscar ödül töreninde "En İyi Yönetmen" kim almıştır?
Detaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.