ثبت نام انتخاب رشته کنکور 1394

از یازدهم تیرماه 1394، جلسات متعدد آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و پرسش و پاسخ دانش‌آموزی توسط مشاوران رامش و آیریسک برگزار شده است و کم‌کم به ایام پرهیاهوی انتخاب رشته نزدیک می‌شویم. تیم مشاوره و انتخاب رشته‌ی آیریسک با بیش از 20 سال سابقه در راهنمایی دانش‌آموزان، آماده است تا بر اساس طرح 5 گام انتخاب! شما را از اولین مرحله پس از دریافت رتبه تا تکمیل فرم‌های نهایی همراهی کند.

ما چطور انتخاب رشته می‌کنیم؟
پیشتر طرح 5 گام انتخاب رشته که ابتکار مشاوران رامش برای همراهی و انتخاب رشته‌ی پویا و با توجه به علاقمندی و توانایی است را معرفی کرده‌ایم. جزییات آن را در اینجا بخوانید.
هزینه‌ی انتخاب رشته‌ی 94 چقدر است؟
پس از برگزاری جلسات رایگان آشنایی با رشته‌های دانشگاهی در تمام گروه‌های کنکور (ریاضی، تجربی، انسانی و هنر)، هزینه‌ی تکمیل فرم انتخاب رشته و دانشگاه و همچنین شرکت در فرایند 5 گام، به شرح زیر است:
– تمام مراحل انتخاب رشته‌ی دانشگاه سراسری: 120 هزار تومان
– تمام مراحل انتخاب رشته‌ی دانشگاه آزاد: 120 هزار تومان
مراحل ثبت نام اینترنتی چیست؟
هر دانش آموز برای انتخاب رشته‌ی سراسری و آزاد به طور جداگانه ثبت نام می‌کند. یعنی هر فرد می‌تواند متقاضی استفاده از خدمات انتخاب رشته‌ی دانشگاه سراسری یا آزاد را به طور جداگانه و یا هر دو با هم باشد. همانطور که در بخش قبل گفته شد هزینه‌ی هر مرحله فقط 120 هزار تومان است که 50 هزار تومان آن در ثبت نام اینترنتی و 70 هزار تومان باقی‌مانده در روز انتخاب رشته دریافت خواهد شد.  جهت ثبت نام اینترنتی، مراحل زیر را طی کنید:
1- به اینجا مراجعه کنید.
2- مشخصات داوطلب را به دقت وارد کرده و از بخش خدمات، انتخاب رشته کنکور 1394 و سپس دانشگاه سراسری یا آزاد یا هر دو را انتخاب کنید.
3- پس از تایید و ادامه، به صفحه‌ی بانک ملت منتقل شده و پرداخت اینترنتی را انجام دهید.
راهنمای تصویری در زیر آورده شده است:
irysc-register

پس از ورود به صفحه‌ی پرداخت، مشخصات را به دقت تکمیل کنید. پل ارتباط ما و شما همین اطلاعات است.

پس از ثبت نام اینترنتی چه اتفاقی می‌افتد؟
پس از ثبت نام اینترنتی، ابتدا پیامک تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد و سپس همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا وقت شما در روزهای انتخاب رشته قطعی و نهایی شود. اولویت انتخاب زمان با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند.

2 نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *