07.08.2009 - 01:00 | Son Güncelleme: 07.08.2009-19:44

Edremit’te toplantı fiyaskosu yaşandı

Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde 2010 yılında uluslararası uçuşlara açılması düşünülen Körfez Havaalanı’na ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Sitene Ekle
Edremit’te toplantı  fiyaskosu yaşandı

AHMET ERTAN Edremit DHA

 Belediye tarafından, Kaymakam Şefik Aydın’ın başkanlığında gerçekleştirileceği duyuruldu. Ancak Aydın katılmadı. Havaalanı Müdürü Ahmet Şalk da yer almadı. Belediye Başkanı Tuncay Kılıç’ın da 30 dakikalık gecikmeyle geldiği toplantı, sadece Ticaret Odası Başkanı Mehmet Mertaş’la yönetim kurulu üyeleri, İlçe Turizm Müdürü Şakir Karadede ve gazeteciler ilgi gösterince sohbete dönüştü. Başkan Kılıç, “Kurumlar arasında sorun mu var?” sorusuna, şu yanıtı verdi: “Sadece bilgilendirme toplantısı olacaktı. Havaalanı müdürüyle telefon konuşmamız üzerine davette bulunduk. Havaalanı konusunda ne yapmamız gerekiyor, neler oldu, bu konularda bilgi sahibi olmayı istemek en doğal hakkımız. Bu nedenle böyle bir toplantıyı düşündük. Ancak biz organizasyon hatası yapmış olabiliriz. Kaymakam beyle daha önce kararlaştırdığımız bir konu değil. Havaalanı müdürüne ben önerdim. Onun da kaymakam beyle görüşeceğini düşünmüştüm. Edremit’te idari birimler arasında bir sorun yok.” Kaymakam Şefik Aydın ise, bilgilendirme toplantısı yapılacağının kendisine haber verilmediğini  ifade etti.

Etiketler:
Yorum Yazın
Gönder
Depremle birlikte oluşan deniz dalgasına ne ad verilir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.