X
Aby nas słuchać lub oglądać potrzebujesz najnowszego Adobe Flash Player | Pobierz Flash
POLSKIE RADIO - HISTORIE DOBRZE OPOWIADANE OD 90 LAT
Czwórka

Stachursky - król muzyki dance powraca!

17.06.2015
Zdaniem Jacka Stachurskyego muzyka klubowa w Polsce jest w coraz lepszej kondycji, choć ciągle na daleko do niemieckiej czy włoskiej czołówki
Zdaniem Jacka Stachursky'ego muzyka klubowa w Polsce jest w coraz lepszej kondycji, choć ciągle na daleko do niemieckiej czy włoskiej czołówkiFoto: Czwórka
Nowoczesna forma i hipnotyzujące brzmienia - Jacek Stachursky prezentuje nowy teledysk do premierowego singla "Jeszcze raz".

18 czerwca w warszawskich Hybrydach odbędzie się koncert Stachursky'ego połączony z wyjątkowym afterparty wieńczącym konkurs, który Jacek Stachursky przygotował specjalnie dla swoich fanów. Wtedy też odbędzie się premiera teledysku do utworu "Jeszcze raz". W piosence tradycyjne dla Stachurskiego melodyjne brzmienia mieszają się z nowoczesną aranżacją. Utwór ma szansę stać się kolejnym wielkim hitem artysty.

Tuż przed tym ważnym dla fanów jego muzyki wydarzeniem spotkamy się z artystą i zajrzymy za kulisy jego show.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w czwartek (18.06) w godz. 6.00-9.00. Audycję prowadzą Mariusz Infulecki i Michał Migała.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka stachursky
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sound'n'Grace: w naszym chórze jest jak w puszce

13.06.2015
Nigdy wcześniej w żadnym kraju, żaden chór nie osiągnął sukcesu na miarę SoundnGrace
Nigdy wcześniej w żadnym kraju, żaden chór nie osiągnął sukcesu na miarę Sound'n'GraceFoto: mat. promocyjne
- Sound'n'Grace to 20 pełnokrwistych osobowości muzycznych - śmieją się Ania i Kamil. - Kiedy jedziemy na koncerty jesteśmy upchnięci w busie jak sardynki w puszce.
Posłuchaj
35'53 Na Ciebie Bęc 12.06.2015 06:13
Tytuł

- Sound'n'Grace to 20 pełnokrwistych osobowości muzycznych - śmieją się Ania i Kamil. - Kiedy jedziemy na koncerty, jesteśmy upchnięci w busie jak sardynki w puszce.
Obecnie Sound’n’Grace promują nagrany razem z TABB-em album "Atom". W najnowszym zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt, wydawnictwo stało się najchętniej kupowanym polskim krążkiem. - Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z Kamilem na warsztatach gospel, do głowy nam nie przyszło, że możemy odnieść taki sukces - mówi Ania Żaczek. - Ale połączyliśmy siły, połączyliśmy znajomych i dotarliśmy do takiego fajnego momentu w życiu.
Goście Piotra Galusa opowiadają, jaki wpływ na ich twórczość ma Patrycja Kosiarkiewicz i co w ich zespole robi… Foka. Zdradzają także kulisy swojego występu na festiwalu w Opolu oraz prezentują ulubione piosenki na pobudkę.
kul/mk

Goście Anna Żaczek, Kamil Mokrzycki (chór Sound'n'Grace)
Playlista
Tagi

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka Piotr Galus

Czytaj także

Patrycja Kazadi: muzyka jest moim życiowym celem

16.06.2015
Patrycja Kazadi wydaje właśnie swoją drugą płytę. Przyznaje, że będzie bardziej prawdziwa niż Trip
Patrycja Kazadi wydaje właśnie swoją drugą płytę. Przyznaje, że będzie bardziej prawdziwa niż "Trip" Foto: PAP/Stach Leszczyński
Jej drugi krążek ukaże się na rynku we wrześniu tego roku. Promuje go singiel "Na zawsze". - Ta płyta będzie od początku do końca moja, taka, jaka jestem - mówiła Kazadi w Czwórce.
Posłuchaj
15'33 Patrycja Kazadi opowiada o swojej nowej płycie, pasji muzycznej i planach zawodowych (Czwórka/Stacja Kultura)
Obejrzyj
Rozmowa z Patrycją Kazadi o jej zawodowych planach i miłości do muzyki (Czwórka/Stacja Kultura)

Po płycie "Trip" z 2013 roku czas na kolejny krążek, ale artystka przyznała, że na tym jej kariera na pewno się nie skończy. - Śpiewanie jest moim celem. Od dziecka inwestuję wszystkie zarobione pieniądze w muzę - mówiła w Czwórce, jednak dodała, że wciąż jeszcze nie osiągnęła na polskim rynku tego, o czym marzy. - Mam chyba niefart do ludzi, ale czas już przerwać złą passę i mam na to pomysł - dodała.  

Kazadi opowiedziała także o swoich wspomnieniach z tegorocznej edycji festiwalu w Opolu. - Każdy artysta chciałby chyba stanąć na tej scenie. To duży stres, ale także ogromne wyróżnienie. To przecież wspaniała i ogromna historia polskiej muzyki - mówiła wokalistka. Zdradziła także, za co kocha życie, dlaczego nie lubi się ograniczać i czemu tak ważne jest dla niej pozytywne myślenie.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Patrycja Kazadi (wokalistka, kompozytorka, prezenterka telewizyjna)

Data emisji: 16.06.2015

Godzina emisji: 10.00

kd/kul