• Slideshow1
  • slideshow4
  • slideshow2
  • slideshow3
  • slideshow5
Zachwycimy Cię w kilka chwil

Nasza Usługi

Generalne wykonawstwo

Firma ENERGO-TERM Budownctwo prowadzi działalność na terenie południowej części kraju w zakresie generalnego wykonawstwa zadań inwestycyjnych, remontów i modernizacji we wszystkich segmentach budownictwa.

Wizytówką przedsiębiorstwa jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie.

Nadzór Inwestorski

Wieloletnie doświadczenie i wykształcenie naszych pracowników pozawalają na podjęcie się trudnych inżynierskich problemów i zadbanie o Państwa zadowolenie. Świadczymy również pomoc w wyborze ekip wykonawczych, zamówień materiałowych. Kosztorysy wykonywane przez naszych pracowników są robione z ogromną starannością, dzięki czemu proces inwestycyjny nie stwarza nieoczekiwanych problemów.

Remonty i Rewitalizacje

Dzięki naszej Firmie mogą państwo liczyć na fachowe doradztwo w wyborze materiałów potrzebnych do remontu, służymy radą i pomocą w każdym momencie prac budowlanych, aby nasz klient mógł być pewny ze pieniądze zainwestowane w remont są zagospodarowane w najlepszy sposób.

Obsługa placu budowy

Zapewnienie funkcjonalności placowi budowy jest naszym priorytetem. Bez odpowiedniej organizacji placu budowy prace budowlane nie nie mogą być prawidłowo prowadzone. Doprowadzenie energii elektrycznej na plac budowy, rozpoczynającej się inwestycji jest jedną z podstawowych czynność przed zasadniczym uruchomienie prac budowlanych.

Instalacje

ENERGO-TERM Budownictwo to firma z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w budowie instalacji i kotłowni. Wieloletnia współpraca m.in. z firmą VIESSMANN to realizacja kotłowni o profilu przemysłowym oraz małych obiektów.Doświadczenia zdobyte na przestrzeni lat to nie tylko budowa systemów grzewczych, ale także utrzymanie tych systemów w ruchu. Prowadzimy okresowe przeglądy palników oraz ich kalibracja w oparciu o analizę spalin to podstawa prawidłowej ich pracy.

Historia Firmy

Wieloletnia obecność na rynku budowlanym to doświadczenie oraz wykwalifikowana i kompetentna kadra techniczna poparta zrealizowanymi inwestycjami. Sukcesywny rozwój firmy to poszerzanie zakresu oferowanych usług oraz możliwość obsługi coraz większych i bardziej wymagających inwestycji. ENERGO-TERM Budownictwo to solidny i kompetentny partner oferujący kompleksową obsługę inwestycji.