Jesteśmy firmą działającą na rynku budowlanym od 1993 roku oferując kompleksową obsługę inwestycji
(projektowanie, wykonawstwo, nadzór). Świadczymy również usługi związane z opracowaniem charakterystyki energetycznej budynku, usługi geodezyjne oraz wykonujemy usługi ciężkim sprzętem budowlanym.

ENERGO-TERM Budownictwo oferuje pełny zakres usług: od fazy projektowania przez wykonawstwo, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Doświadczona kadra techniczna oraz wykwalifikowani pracownicy dają możliwość realizacji wymagających zadań na wysokim poziomie, w ściśle określonym terminie,
zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Na przestrzeni lat nasza ciężka praca pozwoliła zbudować odpowiednią markę na rynku i zdobyć rzeszę zadowolonych klientów.

Wieloletnia obecność na rynku budowlanym to doświadczenie oraz wykwalifikowana i kompetentna kadra techniczna poparta zrealizowanymi inwestycjami. Sukcesywny rozwój firmy to poszerzanie zakresu oferowanych usług oraz możliwość obsługi coraz większych i bardziej wymagających inwestycji. ENERGO-TERM Budownictwo to solidny i kompetentny partner oferujący kompleksową obsługę inwestycji.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z naszym biurem.