VTEK: Kultūros paveldo departamento Vilniaus skyriaus vadovas V.Karčiauskas pažeidė tarnybinę etiką

 (19)
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, kad Kultūros paveldo departamento Vilniaus teritorinio padalinio vedėjas Vitas Karčiauskas pažeidė tarnybinę etiką.
Vitas Karčiauskas
Vitas Karčiauskas
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

VTEK tvirtina, kad V. Karčiauskas, dalyvaudamas Kultūros paveldo departamento nekilnojamo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdžiuose ir juose atstovaudamas asociacijai „Lietuvos aeroklubas“, gindamas jos interesus, pažeidė Įstatymo 12 straipsnio 2 dalies nuostatą, skelbiančią, kad asmuo, dirbantis valstybinėje tarnyboje, negali atstovauti privačioms grupėms ar asmenims ir ginti jų interesų valstybės ar savivaldybių institucijose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Prof. G. Mažeikis: laiku išlipome iš skęstančio „Titaniko“ (98)

Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Gintautas Mažeikis įsitikinęs – 1918 m. Lietuvai atkuriant valstybingumą visuomenėje vyravo kiti idealai nei dabar. Į pirmąją vietą buvo iškelta tėvynės idėja, kuri lėmė visą valstybės formavimo procesą.

„Tvarkiečiai“ planuoja vienytis su partijomis, visuomeniniais komitetais atnaujinta (78)

Kovo mėnesį vyksiančiame „Tvarkos ir teisingumo“ kongrese bus pasirašytas partijos susivienijimo su įvairiomis partijomis, visuomeniniais komitetais, nevyriausybinėmis ar visuomeninėmis organizacijomis susitarimas.

Į Lietuvą artimiausiu metu gali atvykti pabėgėlių šeima iš Sirijos (494)

Artimiausiu metu į Lietuvą gali būti perkelta antroji pabėgėlių šeima pagal Europos Sąjungos (ES) susitarimą, sako vidaus reikalų viceministras Elvinas Jankevičius.

Kaune į švaresnę aplinką investuota dar 10 mln. eurų (13)

Kauno, Birštono, Zapyškio, Ežerėlio, Raudondvario, Neveronių, Vilkijos, Šlienavos nuotekų valymo įrenginiuose sukauptas dumblas nuo šiol bus pūdomas ir sausinamas bei džiovinamas Kaune.

Prof. R. Kėvalas: man net silpna apie tai kalbėti (224)

Atvirai kalbantis, nebijantis diskutuoti apie mūsų visuomenės skaudulius, galintis kritikuoti šalies politiką ir pripažįstantis, kad kiekvienam gydytojui maloniausia – dirbti su ligoniais, o ne rašyti mokslinius darbus. Toks yra Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas, profesorius Rimantas Kėvalas.