Motto fundacji:
"Pomóż mi zrobić to samemu!"

Aktualności

O fundacji

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że nie robisz tego co robić powinieneś? Większość ludzi marnuje swój bezcenny czas, energię i ciężko zarobione pieniądze na próbach spełniania się w obszarach, w których kompletnie nie powinni działać. Najwyższy czas „dogrzebać” się do swojego wrodzonego potencjału, dzięki któremu realizując swoje cele będziesz pewny, że to co teraz robisz jest właśnie tym w czym jesteś najlepszy. Fundacja na Rzecz Rozwoju Talentów powstała aby pomóc ludziom odkryć swój potencjał i wrodzone talenty, odnaleźć swoje naturalne predyspozycje i dać sobie szansę skorzystać z nich w budowaniu swojej ścieżki kariery.

Fundacja wspiera swoich podopiecznych wiedzą, inspiruje do działania oraz umożliwia zdobywanie kompetencji niezbędnych do znalezienia wymarzonej pracy lub do skutecznego prowadzenia swojej własnej firmy. Fundacja jest członkiem m.in. Związku Pracodawców Pomorza, co daje niepowtarzalną możliwość poznania i współpracowania z ludźmi „wpływu”, ludźmi sukcesu. Fundacja na Rzecz Rozwoju Talentów jest pierwszą w Polsce organizacją non-profit odkrywającą i rozwijającą talenty będące fundamentem naszego rozwoju.

Nasze projekty

Dilerzy Biznesu

Dilerzy Biznesu to nowa, uzależniająca seria podcastów, poświęconych tematyce biznesowej, odnoszeniu sukcesu oraz budowaniu kariery. Więcej na naszym kanale Youtube, klinij logo projektu, aby obejrzeć

Toast Masters Talents

Projekt Toast Masters Talents realizowany jest w ramach Toastmasters International, międzynarodowej organizacji non-profit, która uczy przemawiania publicznego i rozwija umiejętności przywódcze. Organizacja powstała w 1924 r. w Kalifornii i liczy ponad 280 000 zrzeszonych członków w 13 500 klubach w 116 krajach.

Practice makes perfect – Efektywny mentoring

Dzięki Programowi Mentoringowemu nasi podopieczni mają możliwość szybkiego rozwijania potrzebnych kompetencji oraz realizacji wyznaczonych celów. Program z każdym z uczestników prowadzony jest w dłuższym horyzoncie czasowym, obejmującym minimum jeden rok. Naszymi mentorami są eksperci, praktycy z wielu dziedzin i branż, odgrywający rolę wewnętrznego doradcy. Działają oni w oparciu o wypracowane unikalne metody rozwijania potencjału opartego m.in. na wrodzonych predyspozycjach uczestnika programu.

Nasi Partnerzy

Napisz do nas