YENİ BAŞKAN SADRİ ŞENER!

Tarih10 Şubat 2008 , 19:58

YENİ BAŞKAN SADRİ ŞENER!

 

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Trabzonspor'un 56. Genel Kurulu'nda kulüp başkanlığına Sadri Şener seçildi.

19 Mayıs Spor Salonu'nda yapılan ve 2 gün süren genel kurulun son gününde oy kullanma hakkı bulunan 5 bin 961 üyenin 3 bin 296'sı oy kullandı.

İlk yapılan açıklamaya göre Sadri Şener'in 2 bin 151, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ise bin 132 oy aldığı açıklandı. Rakamlarda küçük değişikliklerin olabileceği ancak bunun sonucu değiştirmeyeceği belirtildi.

Şener ile birlikte seçilen 15 kişilik yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor:
Hayrettin Hacısalihoğlu, Necmettin Aytekin, Muammer Saka, Celil Hekimoğlu, Dursun Köse, Hasan Yener, İhsan Alioğlu, Mahmut Aksu, Saner Ayar, Levent Erkuloğlu, Cenker Üstün, Ali Sürmen, Kenan Sönmez ve Mehmet Öksüzoğlu.

-ŞENER: YENİ UFUKLARA DOĞRU..-
Trabzonspor'un 56. Genel Kurulu'nda kulüp başkanlığına seçilen Sadri Şener, yarın sabah yeni ufuklara doğru yola çıkacaklarını söyledi.

Divan Başkanı Cengiz Çebi'nin çağrısı üzerine başkanlığa seçilen Şener ve diğer aday İbrahim Hacıosmanoğlu, birer konuşma yaptı.

Şener, üyelere hitaben yaptığı kısa konuşmasında, kendisine ve ekibine yapılan teveccühe teşekkür ettiğini ifade ederek, ''Yarın sabah yeni ufuklara doğru yola çıkacağız. Seçime katılan kardeşimiz İbrahim Hacıosmanoğlu'na teşekkür ediyorum. Yarından itibaren çalışmalara başlayacağız'' dedi.

-HACIOSMAOĞLU: "TRABZONSPOR'UN YANINDAYIZ"-
İbrahim Hacıosmanoğlu ise Trabzonspor sevdası ve aşkının bitmeyeceğini belirterek, ''Her zaman kongreyi kaybedenler Trabzonspor'un yanında olmalı. Biz her zaman Trabzonspor'un yanında olacağız. Trabzonspor'u kim başarıya taşırsa biz omuzumuza alır taşırız'' diye konuştu.

-15 YIL SONRA SEÇİLDİ-
1951 yılında Trabzon'da doğan Sadri Şener, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

1992-93 sezonunda Trabzonspor'da, kulüp başkanlığı yapan Şener, 15 yıl aradan sonra yeniden bordo-mavili kulüpte başkanlığa seçilmiş oldu. Bu arada bordo-mavili kulübün genel kuruluna rekor katılım olduğu, Sadri Şener'in de rekor oy ile göreve geldiği belirtildi.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.