V.Alekna Čekijoje paskutiniu metimu įveikė G.Kanterį

(42)
Dukart olimpinis, dukart pasaulio ir Europos disko metimo čempionas Virgilijus Alekna antradienį laimėjo dešimtąsias žymaus čekų disko metiko Ludviko Daneko memorialo varžybas. 36-erių metų vilnietis diską nusviedė 71 m 25 cm. Tai antras rezultatas šį sezoną pasaulyje.
Virgilijus Alekna
© Reuters/Scanpix
V. Alekna šias varžybas laimėjo jau šeštą kartą.

Pergalingas buvo paskutinysis, šeštasis, Virgilijaus bandymas. Pirmuoju bandymu jis diską nuskraidino 67 m 93 cm, trečiuoju - 67 m 14 cm, ketvirtuoju - 67 m 86 cm, penktuoju - 69 m 32 cm, o antrasis metimas buvo neįskaitytas.

Tai buvo pirmosios šį sezoną V. Aleknos tarptautinės varžybos.

Antrąją vietą užėmė praėjusių metų pasaulio čempionas estas Gerdas Kanteris. Jis antruoju bandymu diską nusviedė 69 m 62 cm ir buvo lyderiu iki paskutiniojo V. Aleknos metimo.

Trečias liko olimpinis vicečempionas vengras Zoltanas Kovago, nusviedęs diską 64 m 80 cm.

Pasaulio jaunių dailiojo čiuožimo čempionate E. Kropa aplenkė keturias varžoves

Vengrijoje vykstančiame planetos jaunių dailiojo čiuožimo čempionate merginų varžybose penktadienį startavusi Elžbieta Kropa aplenkė keturias varžoves iš Danijos, Tailando, Belgijos ir Ispanijos bei užėmė 41-ą vietą.

Pasaulio taurės varžybų vyrų sprinte K. Dombrovskis šaudė be klaidų (2)

Rusijoje vykstančiame paskutiniame – devintame – pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) etape penktadienį geriausiai iš Lietuvos atstovų vyrų 10 km sprinto lenktynėse sekėsi Karoliui Dombrovskiui.

Pasaulio jaunimo rankinio čempionatą lietuvės pradėjo lygiosiomis (6)

Penktadienį Čekijoje prasidėjo pasaulio jaunimo rankinio čempionato atrankos turnyras, kuriame dalyvauja ir Lietuvos merginų rinktinė. Pirmoje turnyro dvikovoje lietuvės sužaidė lygiosiomis su Bulgarijos rinktine 27:27 (11:10).

Gyvenime amerikietiško futbolo nežaidęs T. Kieras pasirašė sutartį su NFL klubu tapo pirmu lietuviu lygoje (18)

Penktadienis tapo istorine diena buvusiam disko metikui 24-erių metų Tautvydui Kierui – jis pasirašė trejų metų sutartį su JAV nacionalinės futbolo lygos (NFL) klubu Kanzas Sičio „Chiefs“ ir bus pirmasis lietuvis šiame čempionate.

Suomijoje – Lietuvos kalnų slidininko triumfas (10)

Stipriausias jaunasis Baltijos šalių kalnų slidininkas yra lietuvis. Oskaras Karlavičius iš Suomijos parsiveža tai įrodantį trofėjų. Tarp merginų antrąją vietą iškovojo Smiltė Bieliūnaitė.