Wspólnie przygotujmy lokalną strategię działania.

Proszę Państwa stoi przed Nami zadanie jakim jest przygotowanie lokalnej strategii rozwoju na lata 2014-2020 Stowarzyszenia „LGD Kraina Wielkiego Łuku Warty”. Zapewne nie będzie to zadanie łatwe, ale z pewnością wspólna praca nad nim pozwoli osiągnąć oczekiwane efekty w przyszłości.

Pracę nad tym dokumentem rozpoczynamy od diagnozy wszystkich obszarów życia na terenie objętym lokalną grupą działania. Diagnoza ma na celu określenie jak największego kręgu istniejących, rzeczywistych i aktualnych:

dostrzeganych przez Państwa problemów,

niezaspokojonych potrzeb,

niewykorzystanych zasobów i potencjału lokalnej społeczności.

Zgromadzone informacje mają definiować stan faktyczny i posłużą do przeprowadzenia analizy SWOT, a w szczególności określenia słabych i silnych stron obszaru „LGD Kraina Wielkiego Łuku Warty” oraz, w późniejszym czasie, do określenia trafnych celów lokalnej strategii rozwoju.

Państwa czynny udział w przygotowaniu strategii dziś, być może pozwoli Państwu realizować zamierzone projekty z dofinansowaniem w ramach środków unijnych- jutro.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach!

W razie pytań proszę o kontakt z pracownikami biura pod nr tel.43 842 3522

Zgłoszenia na kartach konsultacji można przesyłać do 30-09-2015 roku:

faxem na nr: 43 842 35 22

e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij