www.bph.pl to bank hipoteczny

bank kredyt UE hipoteka
 

Bank BPH jest to ogólnopolski bank uniwersalny, który od ponad 20 lat prosperuje na polskim rynku, a jego dzisiejszy kształt jest wynikiem niedawnego połączenia z GE Money Bankiem. Bank BPH jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Prawna siedziba Banku BPH znajduje się w Krakowie, a biuro centrali w Warszawie. Klienci Banku mogą korzystać z około 300 oddziałów własnych, a także placówek partnerskich i agencji uniwersalnych, jak również z nowoczesnej bankowości internetowej oraz telefonicznej.

Bank oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym. W ofercie banku znajdziemy m.in. kredyty, w tym gotówkowe i hipoteczne, rachunki oszczędnościowe depozytowe, karty kredytowe oraz konta osobiste, które możemy również założyć poprzez wniosek Internetowy. Czyli w końcu możemy spokojnie i bez niepotrzebnego stresu przeczytać dokładnie warunki umowy i sami zadecydować co jest dla nas ważne bez doradcy, który wciska nam niepotrzebne oferty tylko po to aby dostać prowizje.

Na stronie Banku BPH znajdziemy również wiadomości takie jak: aktualności, bieżące kursy walut oraz taryfy opłat i prowizji jak i również wszelkie informacje dotyczące dotacji z Unii Europejskiej. Bank proponuje nam nawet pomoc w kwestii znalezienia odpowiedniego funduszu unijnego, przygotowaniu niezbędnej dokumentacji  oraz udzieleniu kredytu na planowaną inwestycję.
Bank BPH oferuje swoim Klientom również online Market, gdzie możemy z szerokiego wachlarza markowych produktów zakupić m.in.: perfumy, opony, kosmetyki, upominki, komputery, itd.

Bank prowadzi również działalność w zakresie zintegrowanych usług maklerskich.Biuro maklerskie świadczy kompleksowe usługi na rynku kapitałowym. Bank BPH daje szanse również studentom na spróbowanie swoich sił na giełdzie. Bank ten zajmuje się również bankowością skarbową oraz zarządzaniem aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI.
Dzięki tej stronie internetowej mamy całodobowy dostęp do rachunków inwestycyjnych oraz informacji i możemy dokonywać  transakcji giełdowych możliwych w każdej chwili i z dowolnego miejsca.

http://www.bph.pl

Podobne wpisy

Ads