Türk Dizilerinin En Başarılı Kadın Oyuncuları (Güncel Liste)

İşte 2016 yılının en Başarılı Kadın Oyuncuları

6229 görüntüleme, 03 Mayıs 2016 Salı
Hazal Kaya

Hazal Kaya

5-Hazal Kaya: Listedeki isimler içinde en bereketli sezonu geçiren isim Hazal Kaya desek yeridir. Oyuncunun 4 dizisi birden farklı ülkelerde yayınlandı ve başarı kazandı. Adını Feriha Koydum, Peru ve Hindistan’da; Aşk-ı Memnu, Latin Amerika’da ; A.Ş.K. dizisi Balkan ülkeleri ve Latin Amerika’da; Maral dizisi ise Pakistan ve Ortadoğu’da yayınlandı. İçlerinde en vasat giden Maral dizisi bile Türkiye’deki oranlarına göre oldukça iyi sonuçlar aldı.

berguzar korel albümü

4- Bergüzar Korel: Bu sezon ekranlara ara veren güzel oyuncu listede 1 basamak geriledi. Rol aldığı Binbir Gece dizisi neredeyse tüm Amerika kıtasında yayınlandı ve başarılı sonuçlar aldı. Dizi ayrıca Endonezya ve Pakistan’da da yayın hayatına devam etti ve iyi sonuçlar aldı. Oyuncunun son dizisi Karadayı için ise işler pek yolunda gitmedi. Dizi son olarak Latin Amerika’da yayına başladı ve Binbir Gece’ye kıyasla oldukça vasat sonuçlar aldı. (Binbir Gece dizisinin Şili’deki ortalaması 30 reytinge yakınken Karadayı genelde 9-10’lu reytingler almış)

Toplam 11 sayfa, 8. sayfa gösteriliyor.« İlk...678910...Son »

2 Yorum

  1. Vic

    11 Mayıs 2016 at 13:49

    Ну и хрень))

  2. Mehmetcan

    03 Mayıs 2016 at 20:42

    Nebahat çehre beren saat Hazal Kaya bunları tekrar tekrar ekranda görmek istiyorum çok seviyorum özledim Nebahat çehre ekranda görmeyi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz