Місячні після пологів, прихід і відновлення циклу

Місячні після пологів, прихід і відновлення циклу
Місячні після пологів, прихід і відновлення циклу

Один з поширених питань це питання про те, коли почнуться місячні після пологів і коли відновиться жіночий організм. Зараз ми на це відповімо.

Процес настання місячних після пологів пов’язаний виключно з часом годування дитини грудьми, а не від протікання вагітності і пологів, як думають багато хто.У минулому, дитину могли годувати і 2 і 3 роки, тому процес наступу місячних дуже відтягувався. Тепер же, з появою гормональних препаратів, різних замінників грудного молока процес появи місячних змінився в набагато меншу сторону.

Розберемо приблизні терміни:

  •     При кормлненіі грудьми постійно, місячні відновляться приблизно через рік
  •     При годуванні грудьми, але з незначною добавкою замінника грудного молока — менше року
  •     При годуванні малюка наполовину грудним молоком і наполовину прикормом місячні можуть початися вже з четвертого місяця.
  •     При годуванні не грудним молоком цикл може початися вже через 3 місяці з моменту пологів.

Початок вагітності після пологів дуже сильно також залежить від фізіческіз навантажень відразу після пологів. Збережіть спокій хоча б в першу добу! Також при перших циклах повинна бути максимальна гігієна! Якщо секс під час звичайних місячних ще допустимо, то при місячних після вагітності і не думайте. Гігієна повинна підтримуватися на посиленому рівні, якщо були якісь ускладнення під час пологів.

Тепер трохи слів про відновлення циклу. Після першої менструації він може стати регулярним, проте зазвичай потрібно 2-3 циклу. Після цього можна говорити про регулярність. Існує міф, що при годуванні груддю місячні не почнуться і неможливо захворіти, це неправда, про що багато жінок сильно шкодують згодом.

Вважається, що після пологів місячні можуть стати трохи безболісніше. Це чиста правда.

У будь-якому випадку, якщо помітні деякі погіршення і аномалії, рекомендуємо відвідати лікаря! Радимо дізнатися якими повинні бути ідеальні місячні.


сподобалося?