okładka

Artystyczny Bazar Różyckiego

37,00 zł

Artystyczny Bazar Różyckiego

 

Najnowsza publikacja Marka Różyckiego jr. pod redakcją Kazimierza Jasińskiego wydana przez rafalbrzezinski.info. Artystyczny Bazar Różyckiego to 450-stronnicowa książka, w której znajdziecie Państwo ponad 80 ciekawych wywiadów i felietonów. Wywiady m.in.: z Januszem Gajosem, Beatą Tyszkiewicz, Stanisławem Tymem, Violettą Villas i wieloma znanymi osobowościami ze świata kultury, teatru, filmu i nie tylko. Felietony o Agnieszce Osieckiej, Marku Grechucie, Jerzym Połomskim, Annie Jantar i wielu innych znanych osobach znajdziecie Państwo w tej książce. Serdecznie polecamy. Cena książki 37 zł plus koszty wysyłki (1 szt. – 8 zł, 2 szt. -11 zł, 3-9 szt. – 15 zł, 10 i więcej – 18 zł).

Kategorie: , .

Opis produktu

Artystyczny Bazar Różyckiego

 

Najnowsza publikacja Marka Różyckiego jr. pod redakcją Kazimierza Jasińskiego wydana przez rafalbrzezinski.info. Artystyczny Bazar Różyckiego to 450-stronnicowa książka, w której znajdziecie Państwo ponad 80 ciekawych wywiadów i felietonów. Wywiady m.in.: z Januszem Gajosem, Beatą Tyszkiewicz, Stanisławem Tymem, Violettą Villas i wieloma znanymi osobowościami ze świata kultury, teatru, filmu i nie tylko. Felietony o Agnieszce Osieckiej, Marku Grechucie, Jerzym Połomskim, Annie Jantar i wielu innych znanych osobach znajdziecie Państwo w tej książce. Serdecznie polecamy. Cena książki 37 zł plus koszty wysyłki (1 szt. – 8 zł, 2 szt. -11 zł, 3-9 szt. – 15 zł, 10 i więcej – 18 zł).

 

Marek Różycki jr. – urodzony w Zakopanem; dziennikarz, prozaik, felietonista, przez wiele lat kierował działem literackim w „Tygodniku Kulturalnym”, współredagował „Kulturę i Ty”, „TIM” – Tygodniowy Ilustrowany Magazyn, „Zielony Sztandar”, „Scenę”, magazyn „Pan”. Współpracował z wieloma tytułami – m.in.: z „Literaturą”, „Miesięcznikiem Literackim”, „Szpilkami”, „Urodą”, „Kobietą i Życiem”, magazynem „Ona” i chicagowskim „Relaxem” – specjalizując się w wywiadach (rozmowach), felietonach, humoreskach oraz krótkich formach literackich. W czasie studiów tworzył program legendarnego, centralnego klubu studenckiego U.W. – „HYBRYDY”, prowadząc w nim jednocześnie Ośrodek Dyskusyjny – bez cenzury: „Od Siwaka do Bujaka” (ponad 80 spotkań dyskusyjnych i paneli z przedstawicielami awangardy zdelegalizowanej „Solidarności”, KOR-u a także członkami Biura Politycznego i KC PZPR). Od wielu lat jest korespondentem prasy polonijnej w U.S.A., Kanadzie, Litwy, Australii i Grecji. W Internecie – współpracuje i związany jest z wieloma renomowanymi portalami profesjonalnymi oraz obywatelskimi. Napisał m. in.: „Gwiazdy w oczach czyli Hollywood po polsku”, „Koszt doskonałości”. „Wisłocka w pigułce”, „Noce bez czułości”, „Karnawał w Sodomie” i inne.