Enar Yapı bünyesinde üretilen bütün laminat, lamine ve masif parke aşınmaya ve yoğun trafiğe dayanıklı olup, uluslar arası standartlara uygun şekilde üretilmiştir. Uygulaması kolay olan bu yeni nesil parke sistemleri, diğer standart ahşap zeminlerdeki gibi zemine çivileme gerektirmez. Parke ürünlerimiz sıcak, soğuk ve rutubetten etkilenmez, ısı yalıtımı sağlar, doğal ve insan sağlığına uygun şekilde üretimi yapılır. 

Her türlü ihtiyacınıza mimari ve yapısal çözümler! Anahtar teslim dekorasyon! Her türlü tamirat ve tadilat işlerinize kredi kartlı veya kredi kartsız taksit imkanları sağlıyoruz! Tüm ürünlerimiz profesyonel üretim ekibimiz tarafından, kendi imalathanemizde bire bir müşterilerimizin, renk, desen ve ölçü seçimlerine uygun olarak üretilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Enar Yapı Çelik Kapı Sistemleri, Cam Sistemleri, Pvc Sistemleri, Dış Cephe Sistemleri, Duşakabin Sistemleri, Mutfak - Banyo Dolapları, Çelik Kapı, Parke, Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke, Havuz Sistemleri, Spa, Türk Hamamı, Tuz Odası, Seramik, Granit, Mermer, Yapı, Dekorasyon, Taahhüt, Proje, Mimari, Elektrik - Su - Doğalgaz Bakım Onarımı, Tadilat, Tamirat konularında hizmet vermektedir.