Enar Yapı 15 yıldır seramik, mermer ve granit gibi göze hoş gelen, ancak büyük işçilik ve emek isteyen taşların, ihracat, ithalat, üretim, proje ve uygulanmasında uzmanlık seviyesine erişmiştir. Bu hassas taşların hem üretimini, hem de bir çok firmaya ve projeye tedariğini sağlayan Enar Yapı, seramik, granit, ve mermer konusunda, her geçen gün kendi kalitesini arttırmaktadır. Enar Yapı hem miktar, hem de çeşitlilik olarak müşteri memnuniyetine, malzeme devamlılığına, uygun fiyata her zaman önem vermektedir.

Her türlü ihtiyacınıza mimari ve yapısal çözümler! Anahtar teslim dekorasyon! Her türlü tamirat ve tadilat işlerinize kredi kartlı veya kredi kartsız taksit imkanları sağlıyoruz! Tüm ürünlerimiz profesyonel üretim ekibimiz tarafından, kendi imalathanemizde bire bir müşterilerimizin, renk, desen ve ölçü seçimlerine uygun olarak üretilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Enar Yapı Çelik Kapı Sistemleri, Cam Sistemleri, Pvc Sistemleri, Dış Cephe Sistemleri, Duşakabin Sistemleri, Mutfak - Banyo Dolapları, Çelik Kapı, Parke, Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke, Havuz Sistemleri, Spa, Türk Hamamı, Tuz Odası, Seramik, Granit, Mermer, Yapı, Dekorasyon, Taahhüt, Proje, Mimari, Elektrik - Su - Doğalgaz Bakım Onarımı, Tadilat, Tamirat konularında hizmet vermektedir.