pomaranczowa
gabinet.jpgrecepcja.jpg

Witamy w Klinice Stomatologicznej

Witamy w gabinecie stomatologicznym Denta Medica.

Naszą misją jest profesjonalna opieka stomatologiczna połączona ze zdrowiem oraz bezpieczeństwem pacjenta. Nasza praktyka oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne obejmujące leczenie osób dorosłych oraz dzieci.Bardzo duży nacisk kładziemy na profilaktykę gdyż znacznie lepiej jest zapobiegać niż leczyć rozwinięte już choroby.Rzetelną i skuteczną diagnostykę stosujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt radiologiczny. Dla osób pragnących dodać blasku swojemu uśmiechowi mamy szeroki zakres usług ze stomatologii estetycznej, m.in. wybielanie zębów.

Staramy się aby każda wizyta przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze, a największą nagrodą i satysfakcją dla nas jest uśmiech na Państwa twarzy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.

Lekarz dentysta Michał Rotsztejn wraz z zespołem.

 

Partnerzy / Współpraca


Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne (PSI) to organizacja, która powstała w 2003 roku i zrzesza w swoich szeregach implantologów. Jego głównym celem działania jest promocja, rozwój i edukacja w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

cien poziomy
Promocja przegląd zębów gratis!

Bezpłatne badania stomatologiczne, przeglądy zębów.
Znieczulenia bez dopłaty, w cenie określonej usługi stomatologicznej.
Zdjęcia RTG Gratis (o szczegóły pytaj w gabinecie).

cien poziomy
Gabinet polecany przez Mistrzów!

Gabinet Denta Medica poleca Rafał Niżnik, mistrz Polski i Danii w piłce nożnej.

cien poziomy
Leczenie
bezbolesne
Leczenie bezbolesne

Do znieczuleń pacjentów wykorzystujemy karpule, w których w odróżnieniu od tradycyjnych strzykawek, są zastosowane igły o bardzo niewielkiej średnicy. Dzięki temu podanie znieczulenia nie musi już się kojarzyć z wkłuciem grubej igły, a sam zastrzyk jest bezbolesny.

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa. Informujemy, iż został zrealizowany Projekt pod nazwą „Rozwój przedsiębiorstwa Denta Medica poprzez zakup nowoczesnego sprzętu” w związku z Działaniem III.6 Rozwój mikro- i małych przedsiębiorstw, Oś Priorytetowa III: Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość,w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.