Pierwszy taki i jedyny zarówno w Tarnowie, regionie tarnowskim, całej Małopolsce i Polsce południowo-wschodniej - TIMER, czyli Twój Inspirujący Magazyn Edukacyjno-Rozwojowy.

Pierwsza całkowicie bezpłatna i poświęcona rozwojowi osobistemu i zawodowemu publikacja na rynku tarnowskim.

To najnowsza inicjatywa Stowarzyszenia „Kropla Słońca” i kolejny z projektów, których celem jest popularyzacja zdobyczy współczesnych nauk społecznych, w tym: psychologii, pedagogiki oraz logopedii. Jak zawsze, stawiamy na praktyczność i przydatność poruszanych przez nas tematów.

TIMER tworzony jest na zasadach wolontariatu przez ludzi, których pasją jest nauką w praktycznym wydaniu, którzy chcą się podzielić sobą, swoją wiedzą i zainteresowaniami.

Nazwa TIMER to swoista gra słowna. Po pierwsze akronim od Twojego (ale także Tarnowskiego) Inspirującego Magazynu Edukacyjno-Rozwojowego.

Nieprzypadkowo. TIMER jest inicjatywą tarnowską, wydawany będzie na gruncie lokalnym, dla i z myślą o społeczności lokalnej. Nawiązuje także do pełnej nazwy Stowarzyszenia, gdzie mocny akcent położony jest na rozwój i edukację. Jego zadaniem jest przede wszystkim inspirować, pobudzać, zwiększać świadomość, wnieść coś nowego i ciekawego.

Po drugie – wyraźne nawiązanie do angielskiego słowa „time”, czyli „czas”. Także nieprzypadkowo. Chcemy być „na czasie” z Waszymi potrzebami, oczekiwaniami, tym, co się dzieje w dziedzinie psychologii, pedagogiki, edukacji, ale przede wszystkim w tym codziennym, praktycznym aspekcie. W naszej opinii nauka tylko wtedy jest „na czasie”, gdy proponowane przez nią rozwiązania odpowiadają bieżącym potrzebą społeczeństwa.

Wszystkie osoby/instytucje zainteresowane otrzymywaniem publikacji proszone o kontakt: stowarzyszenie.kroplaslonca@gmail.com

Zapraszamy również do kontaktu osoby, które chciałyby z nami współpracować przy tworzeniu kolejnych numerów.
Weronika Wrzesińska
Prezes Stowarzyszenia „Kropla Słońca”

 

Timer możecie pobrać/wydrukować/przeczytać bezpośrednio ze strony http://www.kropla-slonca.pl/timer/numery-do-pobrania/ lub z http://spoti.pl/timer/profil/publikacje

 

Copyright © 2016 kroplaslonca. Wszelkie prawa zastrzeżone

design by GreenMouse.pl