Гордійчук Микола Миколайович («Гризун»)

Гордійчук Микола Миколайович

Дата та місце народження: 26 травня 1986 р., м. Рівне.

Дата та місце загибелі: 22 липня 2015 р. (помер від поранень).

Звання: Молодший сержант міліції.

Посада: Міліціонер.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Гарпун» ГУМВС України в Київській області.

Обставини загибелі: 22 липня 2015 р. повертаючись з бойового завдання, поблизу блокпосту «Шахта», між містами Авдіївкою та Ясинуватою (Донецька область) внаслідок підриву на «розтяжці» дістав численні осколкові поранення кінцівок і тулуба, помер під час евакуації до військового шпиталю Красноармійська. Разом з Миколою було поранено троє його побратимів, один із яких, молодший сержант міліції Є. Бірюков, помер о 03:15 23 липня у лікарні Дніпропетровська.

Сімейний стан: Залишилися батьки, брат, наречена (весілля із якою було заплановане на 23 серпня 2015 р.)

Місце поховання: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Алея Слави міського кладовища (фото пам'ятника).

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 546/2015 від 15 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Посмертно нагороджений відзнакою “За заслуги перед міською громадою”, а також однією з найпочесніших пластових відзнак - Залізним Пластовим Хрестом.

За особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно рішення № 109/93 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського».

Народився у родині військовослужбовців. Навчався у Кам'янець-Подільській СЗОШ №7. Член НСОУ «Пласт» з 1993 року (належав до гуртка «Леви», з 1996 р. - до підготовчого табору ім. Устима Кармалюка), старший пластун. 2003 та 2004 рр. був учасником військово-патріотичного табору «Легіон».


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Закінчив Кам'янець-Подільський Національний університет ім. Івана Огієнка за спеціальністю «Психологія». Учасник команди КВН «Наш Формат». Був відомим у Кам'янці-Подільському шоуменом і громадським активистом, ведучим молодіжної телепрограми «Шоу Кадрів», засновником і солістом групи «Своєрідне», а потім - групи «The DenDi» (під творчим псевдонимом «Nik Своєрідний»).


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Брав активну участь у подіях Революції Гідності у складі 15-ї сотні Самооборони Майдану «Вільні люди». У грудні 2013 р. записав клип на власну пісню «Твоє призначення має значення». У червні 2014 р. записав відеозвернення на підтримку земляків, які у складі батальйону територіальної оборони Хмельниччини вирушали на схід України. З квітня 2015 року проходив службу у БПСМОП «Гарпун».

Прощання з Миколою відбулося 25 липня у гарнізонному Будинку офіцерів, відспівували його у храмі святих Петра і Павла, де за місяць він збирався вінчатися...

Під час урочистостей з нагоди Дня незалежності України, що проходили у Кам'янці-Подільському, на головну площу Старого міста під пісню Nikа Своєрідного винесли портрети загиблих у АТО, а брат Миколи почитав його незакінчений вірш.