Skotlend Jardas: A.Litvinenka buvo nužudytas

 (76)
Trečiadienį Skotlend Jardas pripažino, kad Aleksandras Litvinenka mirė smurtine mirtimi, praneša France Presse. Londono policijos pranešime rašoma, jog tyrimas pasiekė tokią stadiją, kad A.Litvinenkos mirtį galima laikyti žmogžudyste. Tačiau pažymima, kad neišaiškėjo žmogžudystės užsakovai ar nužudymo motyvai, rašo Lenta.ru.
© Reuters/Scanpix
Anot Skotlend Jardo, tyrimas dar tik ankstyvoje stadijoje ir jokių apibendrinančių išvadų daryti negalima.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kinija penktą dieną dūsta nuo tiršto smogo

Šiaurės rytų Kinija antradienį jau penktą dieną duso nuo tiršto smogo, o dėl blogo matomumo buvo atšaukta šimtai skrydžių, uždaryta daug kelių bei geležinkelių. Daugiausiai gyventojų turinčioje valstybėje nuo penktadienio daugiau kaip 20-yje miestų buvo paskelbtas aukščiausio – „raudonojo“ – lygio oro taršos pavojus. Buvo imtasi skubių priemonių sumažinti išmetamą teršalų kiekį bei apsaugoti visuomenės sveikatą nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

S. Lavrovas sureagavo į Rusijos ambasadoriaus nužudymą (77)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas antradienį per derybas su Turkijos diplomatijos vadovu dėl Sirijos paragino tarptautinę bendriją nenuolaidžiauti teroristams.

Kinija grąžino Jungtinėms Valstijoms povandeninį droną (1)

Jungtinėms Valstijoms grąžintas povandeninis dronas, kurį iš šios šalies Pietų Kinijos jūroje praėjusią savaitę pagrobė Kinija, pranešė Pentagonas. Dronas grąžintas netoli tos teritorijos, iš kurios ir buvo pagrobtas, apie 92 km į šiaurės vakarus nuo Subiko įlankos.

Gatvė Ankaroje bus pavadinta nužudyto Rusijos ambasadoriaus garbei (22)

Gatvė Turkijos sostinėje Ankaroje, kurioje yra įsikūrusi Rusijos ambasada, bus pavadinta pirmadienį Turkijoje nušauto Rusijos ambasadoriaus Andrejaus Karlovo garbei, antradienį susitikimo su Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu pradžioje sakė Turkijos užsienio reikalų ministras Mevlutas Cavusoglu.

Sibire nuo surogatinio alkoholio mirusių žmonių skaičius išaugo (21)

Rusijos Irkutsko miestas pirmadienį paskelbė nepaprastąją padėtį dėl 52 pigaus alkoholio ieškojusių žmonių mirties išgėrus vonioms skirtos kvapiosios esencijos, kurioje buvo nuodingo metanolio.