На Харківщині міськрада відмовилася від гімну України на кожній сесії

Чугуївська міська рада відмовилася, щоб кожна сесія розпочиналася з Державного гімну України
На Харківщині міськрада відмовилася від гімну України на кожній сесії
На Харківщині міськрада відмовилася від гімну України на кожній сесії

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомив депутат Чугуївської міськради від БПП "Солідарність", голова Чугуївської правозахисної групи Роман Лихачев.

За його словами, у проекті розробленого та на початку підтриманого всіма Регламенту Чугуївської міської ради передбачалося те, що кожна сесія міськради буде починатися з виконання Державного гімну України. "Спочатку не було ніяких пропозицій, цей проект усі підтримали. Так робиться в усіх містах", - наголосив депутат.

Водночас, за словами Лихачева, на комісіях міськради депутати від "Всеукраїнського об'єднання "Центр" (фактично, "Опозиційний блок"), які складають половину Чугуївської міськради, почали відстоювати позицію, що гімн України має грати тільки на першій та останній сесіях.

За словами депутата від БПП "Солідарність", члени групи "Центр" наголошували, зокрема, на тому, що начебто повсюдне виконання національного гімну шкодить авторитету цього державного символу.

Лихачев додав, що 25 грудня під час сесії Чугуївської міської ради міський голова, екс-регіоналка Галина Мінаєва, цього разу обрана від партії "Наш край", виставила на голосування в цілому проект Регламенту міськради за виключенням пункту про гімн. Після цього на окреме голосування був винесений пункт про виконання Державного гімну на кожній сесії.

Він наголосив, що підтримали виконання Державного гімну України на початку кожної сесії тільки 4 депутати від партії БПП "Солідарність", решта 29 депутатів, котрі були на сесії, проголосували проти, а саме: депутати від ВО "Центр", партій "Наш край", "Відродження" та "Нова держава".

"Таким чином гімн України буде виконуватися на першій та останній сесії міськради. Тобто гімн України в Чугуївській міськраді наступного разу може заграти або через 2 роки, якщо будуть дострокові вибори, або вже через 5 років", - зауважив Лихачев.

Читайте також: На Харківщині депутат міськради вразив виборців татуюваннями на тілі

google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;

Loading...
Loading...