Novinky

Sociální sítě a moderní personalista, již 20. 6. 2017!

Přijďte na otevřený program a využijte sociální sítě k získání konkurenční výhody!

Ochutnávkové odpoledne na téma SYNERGOGIKA, 8. 6. 2017

Jak dosáhnout změny v myšlení a chování lidí, které povedou ke zvýšení výkonnosti firmy? Odpověď přináší SYNERGOGIKA. Účast zdarma.

Jsme partnerem konference RESTART MYŠLENÍ, 15. 6. 2017

Při registraci uveďte slevový kód "POSITIVE" a získáte slevu 1 000 Kč!

Finální podoba novely ZP 2017 a její aplikace v praxi, 23. 5. 2017

Pracovněprávní seminář na téma Finální podoba novely ZP 2017 a její aplikace v praxi exkluzivně v POSITIVE s Mgr. Evou Bernadet. 

E-mailová a telefonní komunikace v angličtině, 18. a 25. 5. 2017

Komunikují Vaši zaměstnanci se zákazníky v angličtině? Jste spokojeni s úrovní jejich e-mailové či telefonní komunikace v cizím jazyce? Naše programy Vám pomohou!

Další novinky  >

Reference

Společnost Positive s.r.o. vyhrála v roce 2013 náročné výběrové řízení už pro Stahlgruber CZ, a tím se stala naším nejvĕtším dodavatelem vzdělávacích programů.

Děkuji ředitelce Positivu paní Ing. Haisové za její trpělivost a pochopení v době, kdy se jednotlivé projekty připravují, děkuji   lektorům paní Lucii Nachtigalové, panu Mgr. Vítězslavu Pruknerovi, Ph.D., panu Ladislavu Habáskovi, panu Attilu Csergö, kteří se významným dílem na našich společných  programech podíleli. A hlavně děkuji za profesionální a bezproblémový přístup.

POSITIVE s.r.o. spolu s trenéry jsou jedním z našich klíčových průvodců na cestě k positivním změnám firemní kultury a zlepšení týmového ducha společnosti ŠKODA AUTO a.s.

Mgr. Renáta Vlková-Kilianyová, ZC-Rozvoj lidských zdrojů, ŠKODA AUTO a.s.

Další reference  >