Пейнтбол

strike1
Пейнтбол — це командна гра з використанням ручної пневматичної зброї — маркерів, що стріляють капсулами з водорозчинною фарбою. Під час удару об перешкоду капсула розбивається, залишаючи на поверхні предмета яскраву пляму. Кожна така пляма на одязі гравця вважається пораненням.

Ця гра дає можливість її учасникам зняти напруження та агресію, що накопичилися, проявити свої кращі якості, відчути радість успіху і, нарешті, від­чути себе героєм бойовиків або суперагентом. При цьому зовсім неважливо, скільки людині років і в якій вона фізичній формі — від неї потрібне тільки бажання грати.

Пейнтбольні ігри проводяться на лісових галявинах, а також у приміщеннях із природними або штучними перешкодами й укриттями.

strike
Ми займаємось організацією та обслуговування ігор, прокатом і продажем спорядження.  Маємо можливість проводити ігри для всіх бажаючих з міста Рівне  і  Рівненської області (Сарни, Кузнецовськ, Дубно, Остріг, Радивилів, Демидівка, Млинів, Здолбунів, Квасилів, Клевань, Гоща, Корець, Березне, Костопіль, Рокитне, Дубровиця, Зарічне, Володимирець та ін). Також зможемо організувати пейнтбольну гру в таких містах Броди, Нетішин, Славута, Шепетівка, Новоград-Волинський, Кременець…

Ще про пейнтбол

Пейнтбол – динамічний і перспективний вид відпочинку на свіжому повітрі. Це по суті масовий любительський спорт, такий як гірські лижі, теніс, ролики.  В пейнтбол грають в усіх країнах, представники усіх професій, жінки і чоловіки.

Під час гри дві команди, що стартують з протилежних баз, прагнуть вразити найбільшу кількість гравців команди супротивника. Стріляють маркерами, що заряджені кульками з фарбою.  При влучанні кулька лопає і залишає на формі пляму. Тоді вважається що гравець вибув.  Грають на спеціальних площадках в лісі чи в закинутих приміщеннях.

Пейнтбол цікавий тим, що почати грати може кожен, для пейнтболу немає жодних обмежень  у віці, статі чи фізичній підготовці.  Потрібно бажання рухатися,  отримувати адреналін,  розважатися.

Пейнтбол — безпечна гра, про це свідчать індекси ступенів ризику які використовують за кордоном страхові компанії. Наприклад ступінь ризику в гольфі в США  вищий ніж у пейнтболі.

Фото
Paintball extreme
Любительський пейнтбол — люди грають в пейнтбол на вихідні на свята щоб отримати емоційну розвагу і відпочити від трудових буднів. Це один з найкращих способів святкувати дні народження,  корпоративні свята,  чи просто відпочивати активно з друзями. Люди приїжджають грати цілими сім’ями, побігати по лісі з маркерами, і скинути напруження.

Корпоративний пейнтбол –  фірми, підприємства, що цінують своїх працівників,  і вважають їх справедливо найважливішим виробничим ресурсом, створюють для них регулярні виїзди на пейнтбол. Працівники  повинні бути командою і в офісі і поза ним.

При мінімальних затратах такі корпоративні відпочинки є дієвим інструментом управління персоналом, підвищення працездатності і віддачі працівників. Крім того на відпочинку проявляються усі риси людини це дає можливість досвідченим менеджерам виявити і розвинути корисні приховані риси людини.

Спортивний пейнтбол – це авангард пейнтболу в принципі.  Він не такий масовий як любительський пейнтбол, але  в усьому світі працюють професійні ліги, створюється професійне обладнання.

Яндекс.Метрика