Polub nas
Do góry

Qulturalny plebiscyt 2015 – muzyka

Wybieramy najlepszy utwór, płytę oraz teledysk 2015 roku!

Już tylko miesiąc dzieli nas do końca 2015 roku! Przyszedł czas oddać Wam głos i zainaugurować kolejną już edycję naszego qulturalnego plebiscytu.

W pierwszej, zeszłorocznej edycji naszego podsumowania oddaliście ponad 4.000 głosów, które przyczyniły się do wyłonienia zwycięzców w 5 kategoriach kulturalnego życia, które co dzień poruszamy na naszej stronie. To pozostaje bez zmian – w przeciągu najbliższego miesiąca o Wasze głosy walczyć będą twórcy muzyki, aktorzy (zarówno teatralni jak i filmowi) oraz projektanci mody. Tradycyjnie wybierzemy także ten koncert, który mimo upływu czasu pozostał w Waszej pamięci. Gotowi wybrać najlepszych z najlepszych? Zaczynamy Qulturalny plebiscyt 2015!

 

GŁOSUJ I WYGRAJ: Spośród wszystkich głosujących, którzy wezmą udział w naszym plebiscycie, polubią nasz profil na Facebooku, a w komentarzu pod postem na stronie napiszą na kogo głosowali, wybierzemy jedną osobę, która otrzyma od nas pakiet 6 płyt niespodzianek. Na wasze głosy czekamy do 26 grudnia godz. 20:00

Więcej w dziale plebiscyt 2015