"okullara özel robotik sınıfları oluşturulur!"


Eğitim kurumlarına özel, Robotik Proje grupları oluşturma veya proje gruplarını yarışmalara hazırlama gibi hizmetler bu konularda tecrübeli personelimiz tarafından verilmektedir.


Ayrıca eğitim kurumlarının kendi bünyelerinde oluşturulacak Robotik ve Proje odaları için planlama, dizayn ve kurulum hizmetleri de verilmektedir.

Atölyemizde miniMaker 3D printer ile dizayn ve baskı yapmayı öğrenme yanında, DIY tarzında kullanılabilecek Rostock 301 modeli ile de meraklılara daha detaylı öğrenme ve inceleme yaparak bilgi edinme imkanı sağlanmaktadır.

Scracth ile

​Kodlama

Bünyemizde farklı uçak modellerinin kursları verilmektedir. Atak ve Çatı Gezgini gibi lastik motorlu modellerin yapımı yanında ayrıca çocukların havacılık bilgisini geliştirecek çeşitli aktiviteler de yapılmaktadır. 

Copyright ROBOTİK MALZEMELERİ SATIŞ, YAZILIM VE PROJE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ. All rights reserved.

çocuğunuza geleceğin en değerli mesleklerinden biriyle şimdiden tanışma şansı sunuyoruz!

Atölyemizde 22" HD ekranlarla kullanılacak şekilde dizayn edilmiş 10 adet Raspberry Pi3 Model B versiyonu  bulunmakta olup, HighSpeed SDlerde kurulu Raspbian Jessy Linux tabanlı işletim sistemi ile de kullanıcılarına Robotikle içli dışlı çalışma ortamı sunulmaktadır.

Raspberry Pi3 Laboratuvarı

Arduino ile Robotik

Arduino'nun her türlü modeli ve Arduino uyumlu her türlü malzeme çeşidi ile çalışma yaparak öğrenme ve proje üretme imkanı sunuyoruz.


Arduino Tabanlı ürünler sayesinde, Fen Bilimlerine yönelik deney set uygulamaları ve STEM bağlantılı projeler yapılmaktadır.

  • Robotik Tasarım ve Üretim
  • Robotik Malzemeleri Satış
  • Arduino Tabanlı Robotik Kursları
  • Model Uçak Kursları
  • LEGO Mindstorms Paket Eğitimleri (FLL Koçluğu)
  • STEM Tabanlı Eğitim Malzemeleri
  • DIY Proje Malzemeleri
  • Maker Atölye Hizmetleri
  • 3D Print Atölyesi
  • Özel Proje Grup Koçluğu 

Scratch ile çocuklar teknolojiyi çok daha akıcı bir şekilde kullanmayı ve teknoloji ile yaratmayı öğrenirler.

Ayrıca çocukların kendi multi-medya tasarımlarını ve animasyonlarını yapmalarını, teknolojiyi kullanarak yaratıcı çözümler ortaya koymalarını ve 21. yüzyıl becerilerini severek kazanmalarını sağlar. 

3D Printer

​Atölyesi

BULUŞÇU ZİHİNLERİN ATÖLYESİ

DÜŞÜN - TASARLA - ÜRET!

Model Uçak Kursları

LEGO Setleri, bir ilköğretim öğrencisinin bile kendi başına robot geliştirebilmesine imkan veren yeni bir teknolojidir. Hazır mikroişlemci ve sensörler sayesinde Robotun mekanik yapısı ve yazılımdaki simgelerin sürükle bırak yöntemi ile robotun programlanması kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

LEGO Mindstorms EV3