Darbo aplinka yra svarbi!

Technopolis Ozas – tai ne tik darbo vieta. Čia taip pat rasite dinamišką bendruomenę, platų paslaugų spektrą ir dėmesį Jums! Čia mes rūpinamės Jūsų kasdienybe, o jūs galite susitelkti į savo verslą.

Turite klausimų?

Susisiekite!

Pasiklydote?

Nuorodos

Vilnius
Kontaktai
Ozas

Mus galite rasti:

 • Technopolis Alfa
  Vito Gerulaičio gatvė 1
  08200 Vilnius
  Lithuania
  +370 699 77107
  Adresas
 • Technopolis Beta
  J. Balčikonio gatvė 3
  08200 Vilnius
  Lithuania
  Adresas
 • Technopolis Gama
  J. Balčikonio gatvė 7
  08200 Vilnius
  Lithuania
  Adresas
 • Technopolis Delta
  J. Balčikonio gatvė 9
  08200 Vilnius
  Lithuania
  Adresas
 • Klientų aptarnavimas

Vienas iš Technopolis biurų miestelių išskirtinumų – mes turime naujausia įranga aprūpintas recepcijas, kuriose Jus bei Jūsų svečius pasitiks besišypsančios darbuotojos. Esame pasiruošę padėti Jums kasdieniuose darbuose – mes galime rūpintis Jūsų pašto pristatymu bei paruošimu siuntimui, galime atspausdinti, įrišti bei įlaminuoti medžiagą Jūsų susirinkimams, sunaikinti konfidencialius dokumentus bei pasirūpinti kitais administraciniais darbais. Spausdinimo ir kopijavimo paslaugos teikiamos Technopolis Ozas recepcijoje ALFA pastate, pirmame aukšte. Jūsų darbas – informuoti, kur Jums reikalinga pagalba, o mes paruošime Jums paslaugų pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius bei pasirūpinsime jo įgyvendinimu.

Technopolis teikia spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo paslaugas rezidentams ir svečiams. Šios paslaugos teikiamos Technopolis Ozas recepcijoje ALFA pastate, pirmame aukšte.