На стіні рівненського університету встановили анотаційну дошку загиблому на Майдані Олександру Храпаченку

  • Новини від рівнян
Суб, 02/21/2015 - 12:41

20 лютого минув рік від дня трагічної загибелі на столичному Майдані рівнянина Олександра Храпаченка – Героя «Небесної сотні». На той момент йому було 26. Хлопець народився та проживав у Рівному. У рідному місті він закінчив школу та Рівненський державний гуманітарний університет.

Цього дня, в пам'ять про Героя «Небесної сотні», на стіні навчального корпусу РДГУ встановили анотаційну дошку, яку після офіційного відкриття, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона освятили. Про це повідомили на сайті Рівненської єпархії УПЦ Київського патріархату.

На відкритті були присутній голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков, ректор РДГУ Руслан Постоловський, викладачі навчального закладу, а також небайдужі рівняни.

Після освячення пам’ятної дошки про рівненського Героя лунали вірші та найщиріші слова близьких людей, а хор Рівненської духовної семінарії виконав піснеспів «Україно, молюся за тебе…».

По закінченню заходу рідні, близькі та друзі покійного Героя «Небесної сотні» поклали квіти до анотаційної дошки, до місця, де назавжди залишиться пам'ять про відчайдушного рівнянина Олександра Храпаченка.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.