Документальний фільм про загиблого на Майдані рівнянина незабаром покажуть по телебаченню

  • Новини
Чтв, 02/19/2015 - 11:30

90-хвилинний документальний фільм про загиблого на Майдані рівнянина знімала взимку 2014-2015-го французько-швейцарська знімальна група.

 — Цей документальний фільм має показати наново події життя Саші до того фатального дня (коли він 20 лютого 2014 року загинув від кулі снайпера на Майдані у Києві),  — інформує портал ulule.com. — Саша Храпаченко був представником української молоді в повстанні, в реальній війні, де були також і люди похилого віку, і жінки. Саша не був ні політизований, ні в жодній організації. У фільмі ви зустрінете родину Храпаченка, його наречену, його друзів, його товаришів, його вчителів. Він говорить про Україну, просту, скромну, занурену в людські цінності, і революцію, про яку ми говоримо багато речей, іноді дуже неправильних. Життя Саші, показуючи реалії особистого шляху, висвітлює багато теорій про «Майдан».

Головна героїня фільму  — подруга Саші Наталія, яка через рік після його смерті вирішує знайти всіх тих, хто його знав. Для цього вона їде у Рівне. Відвідує його родину, місця, де він бував. Друзів часів Майдану, які стали солдатами. І шукає відповіді на головне питання — чи не була марною смерть Олександра.

Призначений фільм для трансляції на фестивалях і в кінотеатрах Швейцарії, Франції та України. Також його можна буде знайти на  DVD і побачити по телебаченню.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.