6 жовтня відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу

6 жовтня о 17.00 відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу журналістських розслідувань імені героя Небесної сотні Василя Сергієнка.

Під час заходу група журналістів презентує фільм-розслідування про вбивство Василя Сергієнка.

Читати далі →

Конкурс журналістських розслідувань імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка став одним з наймасштабніших у країні

 

18 вересня в інформаційній агенції “Укрінформ” відбулася прес-конференція, на якій оргкомітет та члени експертної ради конкурсу підбили підсумки збору робіт на здобуття журналістської премії імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка. Також організатори оголосили шорт-лист фінальних робіт, які будуть оцінюватись авторитетною радою конкурсу. У прес-конференції взяли участь члени оргкомітету та експертної ради конкурсу: народні депутати України Микола Княжицький та Ігор Луценко, фундатор газети “Дзеркало тижня” Володимир Мостовий, співзасновник конкурсу, учасник АТО Олег Собченко, блогер, фіналіст конкурсу Сергій Чагаров, співзасновник, член оргкомітету конкурсу Олександр Аронець.

За словами Олександра Аронця, він був приємно здивований неочікуваною увагою розслідувачів до конкурсу: “На конкурс було подано безпрецедентну кількість розслідувань журналістів, блогерів та громадських активістів – загалом 282 матеріали.

Читати далі →

Прийом заявок на участь у конкурсі продовжено до 10 вересня 2017 року

Після численних звернень колег, враховуючи серпневі відпустки і вихідні, оргкомітет конкурсу журналістських розслідувань імені Василя Сергієнка ухвалив рішення продовжити прийом заявок на участь у конкурсі до 10 вересня 2017 року.

Читати далі →

Розпочався Всеукраїнський конкурс на здобуття журналістської премії імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка

 

1 серпня в інформаційній агенції “УНІАН”  відбулася прес-конференція, під час якої учасники оголосили про старт конкурсу на здобуття журналістської премії імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка. Організатори презентували сайт для збору робіт www.serhienko.org, а також розповіли про деталі конкурсу.

Читати далі →

АНОНС

Старт Всеукраїнського конкурсу на здобуття журналістської премії імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

1 серпня о 12.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: “Старт Всеукраїнського конкурсу на здобуття журналістської премії імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка”.

Читати далі →

Започатковано журналістську премію імені Василя Сергієнка

У понеділок, 17 липня 2917 року, у Черкасах відбулася прес-конференція, на якій представники провідних ЗМІ регіону оголосили про ініціативу створення Журналістської премії імені Василя Сергієнка – відомого черкаського журналіста, Героя Небесної Сотні, закатованого у 2014 році.

Читати далі →

До уваги ЗМІ 

До уваги ЗМІ. 

17 липня о 14.00 в прес-центрі Черкаської міської ради відбудеться прес-конференція на тему: «Громадська ініціактивация з фундації журналістської премії імені Василя Сергієнка».

Читати далі →