Dotyczy:

Olaf Deriglasoff: wystąpiłbym w Opolu, żeby pokazać im "f***a"

Komentarze (533)

Napisz komentarz
... ~Pozdro od katola
No photo ~Pozdro od katola Użytkownik anonimowy
27 lip 12:41 użytkownik ~Pozdro od katola napisał
O!Kultura to taki skrót połączenie słowa OKULTYZM i KULTURA czyli to co masoni lubią najbardziej OKULTYZM i sianie nienawiści do chrześcijan za pomocą zgrywania osób kulturalnych, szkoda że Olaf dał sie wciagnąć w takie szatańskie rozgrywki bo wydawało s
Stinky
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
~pablo
No photo ~pablo Użytkownik anonimowy
10 sie 10:49 użytkownik ~pablo napisał
Stinky mam pyanie: a kiedy Kościół Katolicki jako instytucja odpowie i przeprosi za swoje zbrodnie??Za miliony ludzkich istnień które zniszczyli w imię "BOGA"
~ja
No photo ~ja Użytkownik anonimowy
10 sie 10:50 użytkownik ~ja napisał
Już to zrobił nie słyszałeś papieża?
~pokrzywdzony
No photo ~pokrzywdzony Użytkownik anonimowy
10 sie 11:10 użytkownik ~pokrzywdzony napisał
A co z reparacjami od Watykanu dla rodzin pomordowanych i ograbionych.
~ONE
No photo ~ONE Użytkownik anonimowy
10 sie 11:38 użytkownik ~ONE napisał
A gdzie dowody ze byli niewinni. We wszystkich ksiegach zostaly ich winy dowiedzione i wydane odpowiednie wyroki. Inkwizycja dzialala zgodnie z prawem i nie zabijala nikogo bez wyroku. Po prostu ty masz slaba wiedze historyczna i traktujesz czasy inkwizyc
~Tea
No photo
No photo ~Tea Użytkownik anonimowy
~Tea
No photo ~Tea Użytkownik anonimowy
do ~ONE:
No photo ~ONE Użytkownik anonimowy
10 sie 11:38 użytkownik ~ONE napisał
A gdzie dowody ze byli niewinni. We wszystkich ksiegach zostaly ich winy dowiedzione i wydane odpowiednie wyroki. Inkwizycja dzialala zgodnie z prawem i nie zabijala nikogo bez wyroku. Po prostu ty masz slaba wiedze historyczna i traktujesz czasy inkwizyc
przyganiał kocioł garnkowi... nie masz bladego pojęcia o sposobie działania inkwizycji, ani o tym w jaki sposób była wykorzystywana przez ówcześnie panujących do osiągania swoich korzyści finansowych i politycznych - najlepszy przykład - proces Jauba de Molay i pozostałych templariuszy. A podręcznik dla inkwizytorów Malleus Maleficarum (Młot na czarownice) – traktat na temat magii, spisany przez dominikańskiego inkwizytora Heinricha Kramera, który napisał je po tym jak pewna piękna mieszczka odrzuciła jego awanse. Według tego dzieła plotka jest uznawana jako przesłanka wystarczająca do oskarżenia, a żywa obrona jest świadectwem opętania podsądnej przez Diabła. Szczegółowo wyłożone są sposoby wymuszania zeznań – z rekomendowaną kolejnością stosowania tortur włącznie. Wskazane jest używanie rozpalonego żelaza i golenie całego ciała podsądnej w poszukiwaniu znaków Diabła.
10 sie 12:14 | ocena: 82%
Liczba głosów:90
82%
18%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Was Użytkownik anonimowy
~Was
No photo ~Was Użytkownik anonimowy
do ~Tea:
No photo ~Tea Użytkownik anonimowy
10 sie 12:14 użytkownik ~Tea napisał
przyganiał kocioł garnkowi... nie masz bladego pojęcia o sposobie działania inkwizycji, ani o tym w jaki sposób była wykorzystywana przez ówcześnie panujących do osiągania swoich korzyści finansowych i politycznych - najlepszy przykład - proces Jauba de
Mój drogi, to Ty nie bardzo rozumiesz inkwizycje. Ona opierała się na ówczesnej wiedzy i była popierana przez "autorytety" naukowe To było setki lat temu i nigdy nie osiągnęło wielkich rozmiarów ,dla przykładu w Polsce ukarano kilka osób gdy socjalizmy różnego rodzaju ,brunatne,czerwone zabiły w tym stuleciu setki milionów i nadal są ludzie uważający je za postępowe. Kościół święty nie był i nie jest ale gdzie mu do grozy socjalistów ,koniecznie oświeconych.. każda sprawa inkwizycji była protokółowana i wbrew pozorom nie tak często zapadały wyroki najcięższe. W Hiszpanii było tego coś koło 4tys, to można sprawdzić
10 sie 13:25 | ocena: 67%
Liczba głosów:12
33%
67%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~al Użytkownik anonimowy
~al
No photo ~al Użytkownik anonimowy
do ~Tea:
No photo ~Tea Użytkownik anonimowy
10 sie 12:14 użytkownik ~Tea napisał
przyganiał kocioł garnkowi... nie masz bladego pojęcia o sposobie działania inkwizycji, ani o tym w jaki sposób była wykorzystywana przez ówcześnie panujących do osiągania swoich korzyści finansowych i politycznych - najlepszy przykład - proces Jauba de
widać że nawet nie masz bladego pojęcia o historii a twoja wiedza oparta jest na broszurkach dla domokrążców, szkoda dyskusji
dzisiaj 10:05 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
0%
100%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~MdeM Użytkownik anonimowy
~MdeM
No photo ~MdeM Użytkownik anonimowy
do ~Tea:
No photo ~Tea Użytkownik anonimowy
10 sie 12:14 użytkownik ~Tea napisał
przyganiał kocioł garnkowi... nie masz bladego pojęcia o sposobie działania inkwizycji, ani o tym w jaki sposób była wykorzystywana przez ówcześnie panujących do osiągania swoich korzyści finansowych i politycznych - najlepszy przykład - proces Jauba de
W proces Jakuba de Molay I templariuszy, Inkwizycji nie mieszaj.
Aresztowani I uwiezieni byli na rozkaz krola Francji Filipa IV Pięknego.
I prosze wierzyc, ze ateisci, stalinowcy - NKWD I UB, zamordowalo wiecej ludzi w Polsce, niz Inkwizycja dzialajaca przez setki lat we wszystkich krajach.
dzisiaj 10:38 | ocena: 56%
Liczba głosów:9
56%
44%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~piotrek Użytkownik anonimowy
~piotrek
No photo ~piotrek Użytkownik anonimowy
do ~ONE:
No photo ~ONE Użytkownik anonimowy
10 sie 11:38 użytkownik ~ONE napisał
A gdzie dowody ze byli niewinni. We wszystkich ksiegach zostaly ich winy dowiedzione i wydane odpowiednie wyroki. Inkwizycja dzialala zgodnie z prawem i nie zabijala nikogo bez wyroku. Po prostu ty masz slaba wiedze historyczna i traktujesz czasy inkwizyc
To najlepszy dowód na to,że tzw.Bóg jest niepotrzebny
10 sie 12:48 | ocena: 55%
Liczba głosów:11
55%
45%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Jak nie, jak tak. Użytkownik anonimowy
~Jak nie, jak tak.
No photo ~Jak nie, jak tak. Użytkownik anonimowy
do ~ONE:
No photo ~ONE Użytkownik anonimowy
10 sie 11:38 użytkownik ~ONE napisał
A gdzie dowody ze byli niewinni. We wszystkich ksiegach zostaly ich winy dowiedzione i wydane odpowiednie wyroki. Inkwizycja dzialala zgodnie z prawem i nie zabijala nikogo bez wyroku. Po prostu ty masz slaba wiedze historyczna i traktujesz czasy inkwizyc
Jak nie odwoływali się do Boga? A kto miał na klamrach od pasa napisane "Got mit uns"?
10 sie 17:59 | ocena: 60%
Liczba głosów:5
40%
60%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ja Użytkownik anonimowy
~ja
No photo ~ja Użytkownik anonimowy
do ~pablo:
No photo ~pablo Użytkownik anonimowy
10 sie 10:49 użytkownik ~pablo napisał
Stinky mam pyanie: a kiedy Kościół Katolicki jako instytucja odpowie i przeprosi za swoje zbrodnie??Za miliony ludzkich istnień które zniszczyli w imię "BOGA"
https://www.deon.pl
10 sie 10:54 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Piotrek Użytkownik anonimowy
~Piotrek
No photo ~Piotrek Użytkownik anonimowy
do ~ja:
No photo ~ja Użytkownik anonimowy
10 sie 10:54 użytkownik ~ja napisał
https://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,5495,papiez-przeprasza-za-grzechy-kosciola-w-rwandzie.html
Ale pan Hoser ćwiczył w Rwandzie po to,żeby w Polsce zrobić coś podobnego.prawda?
10 sie 12:51 | ocena: 60%
Liczba głosów:5
60%
40%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
toco nie podstawiony przez onet toco nie podstawiony przez onet Onet Zobacz profil
toco nie podstawiony przez onet
toco nie podstawiony przez onet toco nie podstawiony przez onet Onet Zobacz profil
do ~pablo:
No photo ~pablo Użytkownik anonimowy
10 sie 10:49 użytkownik ~pablo napisał
Stinky mam pyanie: a kiedy Kościół Katolicki jako instytucja odpowie i przeprosi za swoje zbrodnie??Za miliony ludzkich istnień które zniszczyli w imię "BOGA"
A kiedy ty przeprosisz za swoje deby?
10 sie 11:22 | ocena: 63%
Liczba głosów:8
38%
63%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ja Użytkownik anonimowy
~ja
No photo ~ja Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
100/100!!!!!
10 sie 10:53 | ocena: 50%
Liczba głosów:6
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
~mizio
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
ja nie mam rozwalonego życia prywatnego a Chrystus jest mi całkowicie obojętny. Chrześcijanie są ok dopóki nie próbują narzucać innym swojego chorego światopoglądu i obyczajów.
10 sie 11:02 | ocena: 71%
Liczba głosów:24
71%
29%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~argon Użytkownik anonimowy
~argon
No photo ~argon Użytkownik anonimowy
do ~mizio:
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
10 sie 11:02 użytkownik ~mizio napisał
ja nie mam rozwalonego życia prywatnego a Chrystus jest mi całkowicie obojętny. Chrześcijanie są ok dopóki nie próbują narzucać innym swojego chorego światopoglądu i obyczajów.
....a jednak chorego. Przecież Ci to obojętne.
10 sie 11:39 | ocena: 75%
Liczba głosów:4
75%
25%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
~mizio
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
do ~argon:
No photo ~argon Użytkownik anonimowy
10 sie 11:39 użytkownik ~argon napisał
....a jednak chorego. Przecież Ci to obojętne.
napisałem wyraźnie że Chrystus mi jest obojętny a nie obyczaje... czytaj uważniej
10 sie 12:52 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
33%
67%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~., Użytkownik anonimowy
~.,
No photo ~., Użytkownik anonimowy
do ~mizio:
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
10 sie 11:02 użytkownik ~mizio napisał
ja nie mam rozwalonego życia prywatnego a Chrystus jest mi całkowicie obojętny. Chrześcijanie są ok dopóki nie próbują narzucać innym swojego chorego światopoglądu i obyczajów.
A kto próbuje cokolwiek narzucać? Jeśli już, to jacyś aktywiści protestanccy mogą nękać ludzi, krzycząc na ulicach o Chrystusie, ale to w Polsce rzadkość. Na ogół ludzie uzależnieni od zła nie lubią, jak się ich z tego zła wyciąga.
10 sie 11:43 | ocena: 57%
Liczba głosów:7
43%
57%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
~mizio
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
do ~.,:
No photo ~., Użytkownik anonimowy
10 sie 11:43 użytkownik ~., napisał
A kto próbuje cokolwiek narzucać? Jeśli już, to jacyś aktywiści protestanccy mogą nękać ludzi, krzycząc na ulicach o Chrystusie, ale to w Polsce rzadkość. Na ogół ludzie uzależnieni od zła nie lubią, jak się ich z tego zła wyciąga.
no niestety mylisz się. Jest masę przykładów z narzucaniem chrześcijańskiego poglądu na świat, np.: prawo dotyczące aborcji, prawo fiskalne które nie dotyczy KK - całkowity brak transparentności, składanie się wszystkich obywateli nie tylko chrześcijan na KK z podatków - vide Świątynia Opatrzności, Toruń, a całkowitym kuriozum jest indoktrynacja młodego pokolenia - religia w szkołach na co składamy się wszyscy także niekatolicy. Wystarczy?
10 sie 12:57 | ocena: 57%
Liczba głosów:7
57%
43%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~obiektywny ateista Użytkownik anonimowy
~obiektywny ateista
No photo ~obiektywny ateista Użytkownik anonimowy
do ~mizio:
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
10 sie 11:02 użytkownik ~mizio napisał
ja nie mam rozwalonego życia prywatnego a Chrystus jest mi całkowicie obojętny. Chrześcijanie są ok dopóki nie próbują narzucać innym swojego chorego światopoglądu i obyczajów.
Zgadzam się z "narzucaniem", jednak nie nazywam takich rzeczy ja Chrześcijaństwo chorymi. Mam wrażenie, że obecnie Chrześcijanie są mocno napiętnowani. Jest dokładnie odwrotnie niż się to przedstawia - nawet taką postawą wytyka się ich palcami. W całej EU "nie wypada" na salonach przyznawać się do tego że ktoś wierzy. Za to modna jest postawa odwrotna.
Dlaczego mam nazywać Chrześcijaństwo czymś chorym? Nie lubię takiej hipokryzji. Pokazywanie jakiś przykładów ze średniowiecza, lub rwanie sobie włosów z głowy przez religię to zwyczajna gimnazjalna dziecinada. Niestety idealnie nie będzie - zawsze ktoś będzie płakał bo płaci podatki na KK lub organizacje zajmujące się walką z dyskryminacją transwestytów. Skala jest wynikiem wyłącznie proporcji w społeczeństwie - czyli zagospodarowania elektoratu (wada demokracji - w zasadzie podstawowa). Stety lub niestety. Brakuje w tym wszystkim (po obu stronach) trochę spokoju i zdrowego rozsądku. Dla mnie chrześcijaństwo nie jest chorobą. Bez przesady.
10 sie 11:48 | ocena: 60%
Liczba głosów:5
60%
40%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
~mizio
No photo ~mizio Użytkownik anonimowy
do ~obiektywny ateista:
No photo ~obiektywny ateista Użytkownik anonimowy
10 sie 11:48 użytkownik ~obiektywny ateista napisał
Zgadzam się z "narzucaniem", jednak nie nazywam takich rzeczy ja Chrześcijaństwo chorymi. Mam wrażenie, że obecnie Chrześcijanie są mocno napiętnowani. Jest dokładnie odwrotnie niż się to przedstawia - nawet taką postawą wytyka się ich palcami. W całej E
czy zastanowiłeś się dlaczego tak się dzieje? dlaczego to obciach przyznawać się do chrześcijaństwa na zachodzie? bo tam ludzie patrzą i oceniają co się dzieje. Widzą jak pewien księżulo wybudował sobie chałupę na kilkadziesiąt mln Euro, inni gwałcili dzieciaki itp. u nas to jeszcze przechodzi ale ludzie już zaczynają wstawać z kolan. Właściwie prawie każda religia teistyczna jest bardzo ekpansywna i chce zagarnąć jak najwięcej dla siebie, KK nie jest wyjątkiem, najlepszym przykładem jest Islam.
10 sie 13:04 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
80%
20%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~prorok Użytkownik anonimowy
~prorok
No photo ~prorok Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
Miliard rockmanów nie narobiłby tylu krzywd co Kosciół Polsce i Polakom przez tysiąc lat. Co ty bredzisz?
Polacy nie mają pojęcia o historii swojego własnego kraju. To jest przeraźkiwie smutne i wróży tragicznie.
10 sie 11:08 | ocena: 53%
Liczba głosów:15
53%
47%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~koko Użytkownik anonimowy
~koko
No photo ~koko Użytkownik anonimowy
do ~prorok:
No photo ~prorok Użytkownik anonimowy
10 sie 11:08 użytkownik ~prorok napisał
Miliard rockmanów nie narobiłby tylu krzywd co Kosciół Polsce i Polakom przez tysiąc lat. Co ty bredzisz?
Polacy nie mają pojęcia o historii swojego własnego kraju. To jest przeraźkiwie smutne i wróży tragicznie.
proroku idż do kibla się wymasuj ! najlepiej tego dla miękkich chłopaków
10 sie 11:29 | ocena: 67%
Liczba głosów:6
33%
67%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~kolor Użytkownik anonimowy
~kolor
No photo ~kolor Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
Masz w 100% rację.
10 sie 11:08 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ee'ljehj Użytkownik anonimowy
~ee'ljehj
No photo ~ee'ljehj Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
Dobre, ale prawdziwe
10 sie 11:13 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~JEZUS CHRYSTUS :))) Użytkownik anonimowy
~JEZUS CHRYSTUS :)))
No photo ~JEZUS CHRYSTUS :))) Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
-------------SĄ LUDZIE KTÓRZY MUSZĄ MIEĆ WROGA BO BEZ WROGA DEPRESJA ZJADŁA BY ICH BO STRACILI BY SWÓJ SENS ŻYCIA --------------------------------PRAWDA NAJPRAWDZIWSZA ---------
10 sie 11:29 | ocena: 100%
Liczba głosów:3
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~elka Użytkownik anonimowy
~elka
No photo ~elka Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
szybka pożyczka na dowód do 40min http://kotpozyczki.pl
10 sie 11:38 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
67%
33%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~mnm Użytkownik anonimowy
~mnm
No photo ~mnm Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
Wierz mi że stać ich na naprawienie krzywd . Religia rzymsko - katolicka - polska i narodowa rozgrzeszy wszystko !! Złodziejstwo , pedofilię , bluźnienie itd = spowiedź + 3 zdrowaśki i człowiek jak narodzony . Wszystko jak chciał Bóg !!!
10 sie 11:47 | ocena: 75%
Liczba głosów:4
75%
25%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~phi! Użytkownik anonimowy
~phi!
No photo ~phi! Użytkownik anonimowy
do Stinky:
No photo Stinky Onet Zobacz profil
27 lip 15:29 użytkownik Stinky napisał:
Stary - tu nie chodzi o kase. Ludzie z roznych kontrkultur maja tak rozwalone zycie prywatne, ze musza byc wrogo nastawieni do chrzescijanstwa. Bo wielu z nich niestety nie stac na nawrocenie i naprawienie wszystkich krzxywd, ktore wyrzadzili poprzednio.
Chciałbym też nieśmiało zauważyć, że jak kto niewierzący, to też pewnie nie pójdzie do Chrystusa. Bo niby po co? Ty byś się wybrał do 7 krasnoludków?
10 sie 11:56 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.