Av. İlker Cebeci

İstanbul Barosu Avukatları arasında olan Av. İlker Cebeci Samsun doğumlu olup, İlk, orta ve üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2009 yılında bitirmiş olup 2012 yılında Bakırköy Avukatlık Büroları arasında olan CBC Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunu kurmuştur.

2013 yılı Temmuz ayında İstanbul Bakırköy’ de Avukat İlker CEBECİ tarafından kurulan CBC Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, kurulduğu günden itibaren kamu hukuku ve özel hukuk alanlarında gerçek kişi ve tüzel kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeye başlayarak, sağlam adımlarla, hızlı bir büyüme ve ilerleme gerçekleştirmiştir. Büromuz kurulduğu günden bu yana müvekkillerine “karşılıklı saygı ve güven” düsturunu benimseterek, İnsan Hakları ve Adalet savunuculuğundan taviz vermeksizin, Türkiye’nin saygın ve sevilen avukatlık bürolarından birisi haline gelmeyi ve Avukatlık mesleğini türlü eylemlerle zedelemeye gayret eden zihniyetle mücadele ederek, mesleği hak ettiği saygınlığa ve sempatiye ulaştırmayı amaçlamaktadır.

CBC Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak için özverili bir araştırma ve çalışma yapmanın yanı sıra hem şahıs hem de şirket bazında müvekkillerine ileride karşılaşacakları hukuki problemler ve ihtilaflar hususunda da erken önlem almak suretiyle teknoloji ve çağın getirdiği imkanlardan faydalanarak, sözleşme hazırlanması, ön bilgilendirme, sözlü-yazılı danışmanlık vb. yöntemleri ile hukuki destek sağlamakta ve kuruluş aşamasından bu yana sair sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere profesyonel düzeyde danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

CBC Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, başta;

AİLE VE BOŞANMA HUKUKU,

MEDENİ HUKUK,

İCRA VE İFLAS HUKUKU,

CEZA HUKUKU,

BİLİŞİM HUKUKU,

İŞ HUKUKU,

TİCARET HUKUKU,

ŞİRKETLER HUKUKU,

GAYRİMENKUL HUKUKU,

ULUSLARARASI KARA TAŞIMA HUKUKU,

TÜKETİCİ HUKUKU

olmak üzere hukukun çeşitli dallarında Türkiye’ nin çeşitli bölgelerinden uzman avukat ve danışmanlık destek ekibi ile birlikte çalışarak, hukukî sorunlarına etkili çözümler arayan ve sağlam bir danışmanlığa ihtiyaç duyan özel ve tüzel kişilere eşit kalite standardı ve güven ortamı oluşacak şekilde hizmet vermektedir.

(Bu web sitesi Avukatlık Kanunu 55. maddesi uyarınca hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler genel bilgilendirme amaçlı olup reklam amaçlı değildir.)