Çağatay Akman, Sensin Benim En Derin Kuyum şarkısının klibini yayınladı

Çağatay Akman'ın seslendirdiği ve bu yılın en popüler şarkıları arasında yer alan 'Gece Gölgenin Rahatına Bak', telif hakkı nedeniyle YouTube'dan kaldırılmıştı

10 Haziran 2017, Cumartesi 08:40
Çağatay Akman, Sensin Benim En Derin Kuyum şarkısının klibini yayınladı
Çağatay Akman geçtiğimiz günlerde açıkladığı 'Sensin Benim En Derin Kuyum' adlı parçasının video klibini müzikseverlerin beğenisine sundu. 2 farklı mekanda çekilen klipte Akman'a 4 oyuncu eşlik ederken telif iddiaları ile ilgili Akman'dan bu kez erken bir açıklama geldi.

Parçanın bir bölümünde kullanılan sample ise "Sie Lieght Mein İn Armen" adlı şarkısı ile tanınan ve Almanca arabesk söyleyen Muhabbet'e ait.

"Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı parçada kullanılan sample nedeniyle bir süredir tartışmalar devam ederken genç şarkıcı bu kez tartışmaya mahal vermeden telif haklarının Muhabbet adlı sanatçıdan satın alındığını açıkladı.
 

1 SAATTE 100 BİN İZLENDİ


1 saatlik süre içerisinde 100 bini aşkın izlenen şarkının Deezer, Spotify, i Tunes, Fizy ve tüm digital platformlarında yer aldığı da açıklandı.

"Sensin Benim En Derin Kuyum" adlı şarkının söz ve müziğinin Çağatay Akman ile Ahmet Hatipoğlu'na ait olduğu ifade edilirken parçanın aranjesini Volkan Sönmez üstlendi.

YouTube, 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısını yayından kaldırdıYouTube, 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısını yayından kaldırdı

İŞTE ÇAĞATAY AKMAN SENSİN BENİ EN DERİM KUYUM KLİBİ