איפור מקצועי

מאפרת מקצועית

נעים מאד, אני שמחה שהגעתם לאתר שלי. כאן תוכלו להתרשם מעבודותי בתחומים רבים בעולם האיפור האמנותי: איפור כלות, איפור לאירועים, אפקטים לסרטים, ציורי פנים וציורי גוף, איפור לטלוויזיה מותאם ל-HD.

בנוסף תוכלו גם לעיין במגוון סדנאות האיפור שאני מציעה בתחום איפור אמנותי עבור נשים שרוצות ללמוד לאפר את עצמן, מאפרות שרוצות להרחיב את הידע שלהן בתחום, כפעילות חוויתית של איפור אמנותי לילדים ומבוגרים, וכסדנאות חוויתיות ומעשירות לאמנים מתחום הבמה והקולנוע.

הגעתי לעולם האיפור האמנותי מתוך אהבה לאנשים ולאמנות. אני שמחה כל פעם מחדש לאפשר לאנשים להראות מבמיטבם או להתאים את המראה שלהם לדמות המיוחלת.

עברתי הכשרה של איפור אמנותי במכללה לאיפור "איל מקיאג'" והרחבתי את הידע גם באיפור פרוסטטי ליצירת דמויות ואפקטים ב"סטודיו R". מתמחה באיפור לבמה (שש שנים כמאפרת מקצועית באופרה הישראלית) ועיצוב איפור לבמה ("מופע אלומיניום").

בין ההפקות שעבדתי בהן בטלוויזיה כלולים ערוץ הופ, CBS, BBC, JCS, רשת, 360 ערוצי תוכן וערוץ הילדים. סרטים שעבדתי בהם כמאפרת ביוטי ואפקטים מיוחדים: חדר 514, מדיום רייר, The Plan ו-עולם אחר.

בימים אלה אני עושה הכשרה לתואר שני בתרפיה באמנות ואחד החלומות שלי הוא להשתמש באיפור אמנותי גם ככלי טיפולי להבעה רגשית בטיפול.

 

מאפרת מקצועית | יסמין בר-און | איפור מקצועי

צרו קשר