Home

O nas

Dowiedz się więcej

Jesteśmy redakcją wspierającą gatunki, którym grozi wyginięcie, był to główny cel jej powstania. Założycielem jest Rafał Mason, który wędrując po świecie widział jak wiele krzywd doznały zagrożone gatunki zwierząt, sam nie może zdziałać wiele, jednak założył tę redakcję by zrzeszać grupy osób, które popierają jego działania w tym temacie. Tak powstał wielotematyczny blog, który dziś cieszy się ogromną popularnością, a dziennie przybywa nawet do 10 nowych czytelników. Nie wszyscy mają ten sam cel co założyciel, jednak samą obecnością wspierają naszą redakcję i pomagają w jej rozwoju co wzmacnia jej główny cel istnienia.

Dlaczego my ?

Staramy się dla naszych czytelników każdego dnia bez wyjątków. Szukamy i udostępniamy najlepsze rozwiązania dla osób, które szukają pomocy w sieci. Nasz blog oferuje wiele kategorii, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie i zanurzy się w morzu informacji. Jesteśmy uczciwi względem naszych czytelników, nie udostępniamy kłamstw, ani fałszywych wiadomości. Wszystkie artykuły są tworzone tak aby były przyjazne dla oka czytelnika.

Rzetelność informacji

Prawdomówność to nasza domena, nie pozwalamy sobie na żadne kłamstwa w naszych publikacjach, jest to główny powód dzięki, któremu tak długo istniejemy. Nikt nie lubi być okłamywany dlatego sprawdzamy każde informacje przed udostępnieniem ich na naszym blogu.

Systematyczność

Dotrzymujemy danego słowa, 4 lata temu obiecaliśmy wam minimum jeden artykuł dziennie o godzinie 7 rano i tego się cały czas trzymamy. Jesteśmy dumni z naszej pracy i z tak wyrozumiałych czytelników.

Mobilność

W przyszłym roku planujemy wypuścić na rynek nową aplikację, która będzie obsługiwała każde urządzenie mobilne. Aplikacja ta będzie autorskim oprogramowaniem 4tiger służącym do szybszego przeglądania najnowszych naszych publikacji.

Dowiedz się więcej

Kategorie

Prezenty

Zakupy jest jedną z nieodłącznych części naszego codziennego życia, jednak prezenty robimy lub kupujemy dla swoich bliskich raz na jakiś czas. Wielu ludzi jednak szuka pomysłów na prezent w sieci, nasz blog jest odpowiedzią na twoje poszukiwania. U nas znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezent.

Usługi

Na naszym blogu znajdziesz najlepsze oferty usług różnych firm. Robisz remont i nie masz pojęcia jaką ekipę remontową zatrudnić ? Nic trudnego skorzystaj z naszego bloga, codziennie udostępniamy oferty najlepszych firm w naszych artykułach. Masz problem z wyborem kosmetyczki ? U nas znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania, ponieważ tylko nasza redakcja udostępnia informacje o rekomendowanych firmach.

Technologia

Razem z nami podążaj za najnowszymi nowinkami technologicznymi. Tylko u nas znajdziesz najnowsze recenzje przedpremierowych i premierowych produkcji znanych marek. Dowiesz się też co zrobić z zalanym laptopem lub jak ochronić swój ekran  w telefonie przed zarysowaniami.

Najnowsze wpisy

Funkcja reklamowa specjalnych koszulek

Funkcja reklamowa specjalnych koszulek

Moja firma zajmowała się sprzedażą artykułów biurowych. Prężnie rozwijaliśmy się przez ostatnie lata i musieliśmy dbać o nasz pozytywny wizerunek.…

Czytaj więcej
Jak działają panele fotowoltaiczne

Jak działają panele fotowoltaiczne

Tak się składa, że zatrudniony byłem w jednej gazecie, która zajmowała się przede wszystkim ochroną środowiska i energooszczędnością. Okazuje się,…

Czytaj więcej
Nie ma imprezy bez fotobudki!

Nie ma imprezy bez fotobudki!

Wiadomym jest, że każdy z nas potrzebuje rozrywki. Bez względu na płeć, wiek czy narodowość. Zapotrzebowanie to jednak maleje z…

Czytaj więcej