Arayın +90 212 663 8052 / 573 50 88 yada Online Rezervasyon YapınÖzKonyalı Kebap REZERVASYON

BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ


Neden ÖzKonyalı Kebap ?

Değerlerimiz içerisinde şirket vizyonu, markamızı oluşturan Öz Konyalı Mutfağını dünyaya tanıtmak ve  Konya  ilimizi herkes tarafından bilinir haline getirip, kebabını tüm dünyaya tattırmaktır.

Konya mutfağı  severlerin talep ve beklentilerini karşılamak , sağladığı hijyen ve kaliteyi gelişen teknolojiyi de kullanarak geliştirmektir. İyi bir yemeğin ve güzel servisin kalite standartlarımız içerisinde konuklarımızı memnun edebilmektir.

İç Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini aslına sağdık kalarak ürettikleriyle gösteren Öz Konyalı , geçmişle geleceği 25 Yıldır bir arada tutuyor. 1990′den bu yana Konya mutfağındaki değişmez lezzeti sunan Özkonyalı Restaurantı , konuklarına ve müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmetmette bulunmaya devam ediyor. Asırlık kebapçılık deneyimini ilk günkü tanında ve heyecanda kalması için çalışmaları sürdürüyor. Her müşterinin restauranttan güzel izlenimle ayrılması için büyük bir titizlilikle adım atıyor.

ÖzKonyalı Kebap kaç yıldır hizmet etmektedir?

1990 yılından bu yana lezzet ve kaliteden ödün vermeden en iyi sunumlar ile birlikte hizmet vermektedir.

Restaurant kaç katlıdır?

Alt salon , Üst salon ve Teras olmak üzere 3 katlıdır.

Restaurantta alkol servisi var mıdır?

Restaurantımızda alkol servisi yapılmamaktadır.

Konya’ya özgü olan Etli Ekmek nedir?

Etli ekmek Konya’ ya özgü olan ve üzerine ana maddesi et olan bir karışımın konduğu hamur işi bir yemektir. İnce ve uzun bir şekilde açılan hamurun üzerine; kıyma , domates, biber, soğan , maydonozdan oluşan etli ekmek içi tamamen yayılır ve fırına verilerek yaklaşık 5 dakika boyunca pişirilir.

Lahmacuna yada etli pideye benzetilse de bu yemeklerden çok daha farklı bir tadı olan Etli ekmek için gerek Konya’da bir çok fırın ve lokanta mevcuttur.

Etli ekmeğin tadına en leziz yerinde bakın; ÖzKonyalı Kebap Restaurant

Özel günlerde grup yemekleri var mı?

Üst Kat salon; 80 kişilik kapasiteye sahiptir, salonun içinde çocuk oyun odaları olması bu salonu ailelerin tercih etmesini sağlamaktadır, Ayrıca grup yemekleri ve özel günlerde konuklarına hizmet vermektedir

ÖzKonyalı Kebap’ın kadrosu kaç kişiliktir?

45 Kişilik geniş ve deneyimli kadrosu ile soğuğu sıcağa dönüştürürken bir sanat yaratmaktadır