Aktualności

Butik JAFRA w Lublinie

Miło nam zaprosić Państwa do nowootwartego salonu Jafra w Lublinie! Najnowsze trendy, unowocześnione wzornictwo, tradycjne technologie i niezwykłe akcesoria… powodów do odwiedzin jest wiele! Zapraszamy!

Sprawdź:

JAFRA w Rental Park w Gdańsku

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej przestrzeni pełnej elegancji, glamouru i szyku! Nowy salon z ekspozycją JAFRY właśnie został otwarty w galerii Rental Park w Gdańsku. Do zobaczenia!

Sprawdź:

DNI OTWARTE

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy razem z nami świętowali otwarcie JAFRA Concept Store we Wrocławiu. Uroczystość była doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą jednej z najstarszych marek meblarskich w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Sprawdź

REGENT 2017

Regent to najdoskonalszy pod względem szlifu diament świata, oraz najnowsza kolekcja mebli JAFRA, którą dedykujemy miłośnikom przytulnego luksusu.

Sprawdź

SHIRAZ 2017

Nowy, piękny Look! Oto kolekcja SHIRAZ 2017. Czarny, fortepianowy połysk i smukłe linie to tylko kilka z wielu powodów, aby dokładnie jej się przyjrzeć…

Sprawdź

PINOT NOIR 2016

Wyjątkowa kolekcja, która stała się już symbolem unowocześnionej klasyki. Połączenie wyjątkowego orzecha, delikatnych linii i wysokiego połysku zachwyca i inspiruje.

Sprawdź

NIN-BIT trzy kolory

Dębowa kolekcja NIN-BIT  wykonana jest w nurcie wykwintnej nowoczesności. Dziś już dostępna w trzech gamach kolorystycznych: w klasycznym dębie, perłowej bieli i fortepianowej czerni.

Sprawdź:

Kolekcje

Regent

Regent

Shiraz

Argo

Krzesła i stoły

Art–Mi

Anna

Pinot Noir

Nin–Bit