Klimatizace Zlín

klimatizace Zlín HradištěKlimatizace je součástí každodenního života moderního člověka. Nejen, že je nepostradatelnou součástí Vašeho interiéru, ale také zárukou Vaší pohody a komfortu. 

Díky dlouholetým zkušenostem poskytuje firma Fojtách komplexní služby od návrhu vhodného řešení přímo pro Vaše potřeby až po montáž a servis nejenom v oblasti chlazení a tepelných čerpadel ve Zlíně, ale také v oblasti klimatizace
Používáním nejmodernějších technologií a individuálním přístupem k zákazníkovi se snaží naše firma vyhovět nejrůznějším požadavkům zákazníků.  

Klimatizační jednotky

Poskytujeme široký výběr klimatizačních jednotek jak vestavěných, tak mobilních vhodných pro byty, rodinné domy i průmyslové objekty, které dodáme a nainstalujeme ve Zlíně i v okolí Uherského Hradiště. 

Dodáváme také jednotky pro centrální systém větrání s rekuperací tepla pro rodinné domy a malé objekty.

Klademe důraz nejenom na efektivnost provozu, ale také na nízkou spotřebu a vedlejší funkce jako např.: filtrace, čištění a ionizace vzduchu. 

Vedle funkčnosti splňujeme nejvyšší estetická měřítka. Díky modernímu designu námi dodané klimatizační jednotky splynou s Vaším interiérem. 

 

chlazení, klimatizace, Zlín, Uherské Hradiště, tepelné čerpadlo

Vlastimil Fojtách
Velký Ořechov 117
Zlín, 76307

tel.: 777 619 995
info@chlazenizlin.cz

IČ: 18129846
DIČ: CZ6011221040