Sipariş İçin

Tanıtım Videosu

Sipariş İçin

Sigara sarma makinası bütçenizden büyük bir yük kaldıracak aynı zamanda sağlığınıza çok daha zararlı olan, içerisinde yüzlerce kimyasal barındıran sigaralardan kurtulmanızı sağlayacak.

Sigara sarma makinası ile elde sarmanın zahmetini çekmeden tek bir düğmeye basarak sigaranızı sarabilirsiniz.

Elde sarma zahmeti olmadan, yüksek miktarlar ödemeden yapabileceğiniz işe yarar şeylerden biri bu makinayı almaktır.

Sigara sarma makinesi ile kendi sigaranızı kendiniz sarın ve bir pakette 9 TL kâr edin.

Günümüzde sigaralara çok zam gelmesi ile birlikte sigara sarma makineleri ön plana çıkmaya başlamıştır. Sigara sarma makinelerini en uygun fiyata satan sitelerin başında geliyoruz ve bu bizi gururlandırıyor. 

Sigara sarma makinesi alarak ettiğiniz kârlar;

Sigara sarma makinesi ile bir paket sigarayı 1 - 1,5 TL'ye getirebilirsiniz.

Ayrıca hazır sigaraların içerisinde bilmediğimiz bir sürü kimyasal madde bulunmaktadır, siz kendiniz sardığınızda saf tütün kullandığınız için bu kimyasal maddelerin etkisinden de kurtulmuş olursunuz.

Sağlığınız bir nebze de olsa zararlı etkilerden kurtulmaktadır.

Sigara sarmak için sadece 3 şeye ihtiyacınız vardır;

Sigara sarma makinası

Tütün (tekel ürünü olarak da satılıyor, nargile ve tütün saten mahalle satıcılarında da bulunuyor.)

Boş sigara makaronu. 200 lü paketler olarak satılıyor ve her mahalle tütüncüsünde mutlaka bulunur.

Sigara sarma makineleri ikiye ayrılmaktadır;
Elektrikli Sigara Sarma Makineleri ve Manuel Sigara Sarma Makineleri

Elektrikli Sigara Sarma Makineleri

Elektrikli sigara sarma makineleri her gün kolay bir şekilde sigara sarmanızı sağlar. Ortalama olarak 100-300 arası değişen saatte sarma hızına sahiptirler.
Kullanımı çok basittir sadece hazneye tütünü koyun, filtreyi ağza yerleştirin ve düğmeye basın. Artık sigaranız hazır...
El hızınıza göre saatte 300'e kadar sarabilirsiniz. Ayrıca kademeleri de bulunmaktadır. Kademelerine göre sigaralarınızı sıkı veya gevşek bir şekilde sarabilirsiniz.
Elektrikli sigara sarma makinelerinin de profesyonel olanlarıda mevcuttur. Profesyoneller hem daha büyük hazneye sahiptirler hem de biraz daha hızlı sararlar. Saatte en çok bunlar ile sararsınız.

Manuel Sigara Sarma Makineleri

Manuel Sigara Sarma Makinelerinin elektrikliden tek farkı elektrikle çalışmamasıdır. El hızınıza göre saatte 200 tane kadar sararsınız. 
Kullanımı çok basit ve kolaydır sadece hazneye tütünü yerleştirin, filtreyi ağza yerleştirin ve kolu çevirin. Sigaranız hazır...
Manuel sigara sarma makinelerinin de profesyonel olanları vardır. Bunların diğerlerinden tek farkı haznesi daha büyüktür bu sayede sürekli tütün doldurmak zorunda kalmazsınız...

Sigara sarma makineleri sizin kârınıza olan bir makinedir. Günde 9 TL kâr ile ayda 180 TL kâr edersiniz. Yıllık toplam kârınız sadece 2160 TL'dir

Kapıda Ödeme Hanımlar Dikkat! Kampanyalı Ürünler
Sigara Sarma Makinası Hoşgeldiniz

Sigara, paket alanların cebini oldukça zorluyor. Herkes için sigara alışkanlıklarının farklı olmasıyla beraber, bir kişi günde 1-2 paket seviyesine kadar sigara tüketebiliyor. Sigara sarma makinası olarak, sigara sarımı gerçekleştirebilmeye olanak sağlayan makinalar sayesinde paket almaya gerek kalmadan sigara içilebilmesi mümkün hale geliyor.

Sigara sarma işleminde tamamen el kullanılarak yapılan sarım işlemleri, makinalardan farklı olarak kötü sonuçların ortaya çıkabilmesine neden olabiliyor. Hem içim konusunda olumsuz sonuçların alınması hem de yapılan sigaralar için zaman zaman tütünün boşa gitmesi nedeniyle, sigara sarmak için makinalar yardımcı rolü üstleniyor. Sigara sarma makinası tercihlerinizde, seçenek açısından da geniş bir yelpazede farklı ürün alternatiflerine sahip oluyorsunuz.

Sigara sarma işlemlerini kolaylaştırabilmeye olanak sağlayan yapısıyla beraber sigara sarma makinaları olarak ön plana çıkan ürünlerde her zaman en iyi sonuçların alınabilmesi kolay hale geliyor. Sigara sarma makinası çeşitleri; el ile sarım yapmaya olanak sağlayan makinalar, elektrikli makinalar ve kollu makinalar olarak birbirlerinden ayrılıyorlar.

Sigara sarma işlemlerinde sağladıkları avantajlarla beraber her açıdan en iyi sonuçlarına alınabilmesine olanak sağlayan yapıda olmalarıyla, benzersiz bir kullanım olanağını da beraberinde getiren yapıya sahipler. Sigara sarma makinası ürün modellerinde yer alan alternatiflerin her biri kendi içerisinde ayrılım gösteren özelliklere sahip olmalarıyla isteğe özel olarak tercih yapılabilmesini hale getiriyorlar.

Manuel Sigara Sarma Makinası

Sigara sarma makinası olarak manuel şekilde ayarlanan makinalarda, el gücü ön plana çıkıyor. Sigarasarma.com içerisinde bulabileceğiniz, manuel sigara sarma makinası çeşitlerinde fiyatlar uygun olmakla beraber gerekli haznelere tütün ve makaronun yerleştirilmesiyle sarım işlemi gerçekleştiriliyor. Tamamen elle sigara sarmaya göre çok daha iyi sigaralar alabilmeye olanak sağlıyor.

Elektrikli Sigara Sarma Makinası

Sigara sarma işlemini otomatik hale getiren makina oluşuyla beraber elektrikli çalışma prensibini benimsiyor. En gelişmiş sigara sarma makinası olarak da ön plana çıkıyor olmaları sayesinde herhangi bir el gücüne gerek kalmadan sadece gerekli noktalara gerekli malzemeler koyularak çalıştırılıyor. Elektrikli olmasından dolayı, çok elektrik yakar mı? vb. şeklinde sorulan sorulara da performansıyla şaşırtıcı derecede cevap vermeyi başarıyor.

Kollu Sigara Sarma Makinası

Sigara sarma konusunda kolaylık sağladığı gibi aynı zamanda bir o kadar da pratik kullanıma olanak sağlıyor olması sayesinde, kollu sigara sarma makinası sayesinde en hızlı şekilde sigara sarma işlemi tamamlanabiliyor.

Kaliteli sigara içebilmeye olanak sağlayan kollu makine sayesinde, pratik bir kullanım da söz konusu oluyor. Belirlenmiş olan haznelere ürün yerleştirilmesiyle beraber, kolu çekerek sigara sarım işlemi tamamlanabiliyor. Sigarasarma.com, tüm sigara sarma modellerinin bir arada yer aldığı bir adres olarak hizmet verir.

Sigarasarma.com’da bulunan elektrikli sigara sarma modelleri içerisinde güç tasarrufu bulunan ve aynı zamanda düşük enerjiyle çalışan elektrikli sigara sarma makinası modellerinin yer alıyor olmasıyla beraber, kolaylıkla gerekli sarım işlemi tamamlanmış oluyor.

İlk olarak şunu söylemek isteriz: Sigara kötü bir alışkanlıktır. Sigaraya başlamayın, içiyorsanız bırakmaya çalışın! 

Ama eğer mutlaka sigara içecekseni, BARİ CEBİNİZ YANMASIN!

Kendi sigaranızı kendiniz sarın. Bunun için üç şeye ihtiyacınız var:

1- Sigara sarma makinası

2- Tütün (tekel ürünü olarak da satılıyor, nargile ve tütün saten mahalle satıcılarında da bulunuyor.)

3- Boş sigara makaronu. 200 lü paketler olarak satılıyor ve her mahalle tütüncüsünde mutlaka bulunur.

BÖYLECE BİR PAKET SİGARA 10 TL YERİNE 1 TL ila 1.5 TL ARASINDA SİZE MAL OLACAKTIR.

Bir başka açıdan bakarsak sigara sarma makinası sayesinde içerisinde bir çok kimyasal madde bulunan sigaraları içmekten kurtulabilir ve saf orjinal tütün sararak ne içtiğinizi bilirsiniz.

Sigara sarma olarak müşterilerimizin sigara içmesi taraftarı değiliz fakat eğer sigarayı bırakamıyorsanız en azından sigara maliyetini düşürerek bütçenizi sarsmadan sigara tüketimine devam edebilirsiniz.

Sigarasarma.com olarak yaklaşık 3 yıldır sigara sarma makinası satışını yapmaktayız ve mümkün olan en yüksek müşteri memnuniyeti ile bugüne kadar satışlarımızı hiç aksatmadan devam ettirdik.

Sigara sarma makinası sizlere sigara sarımı konusunda hız kazandırır ve daha az vakitte daha çok sigara sarımı yapmanızı sağlar. 

Ayrıca ticari olarak tütün sarımı yapanların profesyonel ürünlerimize yönlenmesinde fayda vardır. Zira küçük ürünler her tür tütünde iyi sonuç veremeyebilir ve daha hızlı ve verimli iş yapmanız için profesyonel sigara sarma makinaları işinizi daha rahat görecektir.

Aynı zamanda bireysel kullanıcılara da daha büyük ürünleri tercih etmelerini tavsiye edebiliriz. Küçük ürünlere göre daha verimli ve kullanışlı oldukları kesindir. Ayrıca küçük ürünler uygun sarım ve uygun tütün olmadığı taktirde ateş düşmesi sonucu da doğurabilmektedir. Bununla birlikte küçük ürünler zaten iki üç paket sigara maliyetine yakın olduğu için bireysel kullanıcılar için mantıksız değildir.

Profesyonel ürünlerimizde kısa vadede meydana gelen arıza durumlarıyla ilgilenmekte ve cihazların tamiri konusunda size yardımcı olmaktayız.

İstanbul'da değilİm diyorsanız biz tüm TÜRKİYE'ye kargo aracılığı ile en geç 3 iş günü içinde sigara sarma makinası gönderimi yapmaktayız!

Türkiye'nin dört bir yanından sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey 0549 659 33 99 - 0212 659 33 99 numaralarımızdan birini arayarak sipariş vermek.

İsterseniz site üzerinden ürünün sepete ekle butonuna tıklayarak siparişinizi üyelik ile uğraşmadan da site üzerinden verebilirsiniz.

Stoklarımıza henüz daha yeni eklenen bir sigara sarma makinesi olan Mikromatic sigara sarma makinası şimdiye kadar üretilmiş en iyi sigara sarma makinelerinden biridir. Gerçekten sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu sigara sarma makinasdır. Dayanıklı olmasının yanında hızlı bir şekilde sigara sarımı yapabilecek şekilde tasarlanmış harika bir üründür. Altında bulunan özel taban sayesinde sigara sayarken makine kesinlikle oynamaz ve yerinde sabit bir şekilde kalır. Mikromatic sigara sarma makinası sipariş vermek için elinizi çabuk tutun.

Ayrıca sigara sarma makinalarında yeni çıkan modelleri içerisinde aynı anda 3 adet birden sigara sarımı yapan modeller bulunmaktadır. 3'lü sigara sarma makinaları sayesinde tek seferde 3 sigara sararak aynı zaman içerisinde tek sigara saracağınıza tam 3 sigara sarımı yapabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Sigara sarma makinalarımızda herhangi bir sıkıntı yaşadığınız taktirde yedek parça temini yapılmaktadır. Ayrıca ürünü aldığınızda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bir hafta içerisinde ulaştığınız taktirde birebir ürün değişimi yapılarak yeni ürün gönderilir.

Sigara sarma makinaları siparişlerinizde bizi tercih etmeniz için en büyük sebebiniz uygun fiyatlı avantajlı ve hediyeli satışlarımız, 5 yıllık sigara sarma makinası satış tecrübemizdir.

DİKKAT! LÜTFEN FİRMAMIZI İNTERNET ÜZERİNDEKİ DİĞER SATICILAR İLE KARŞILAŞTIRMAYINIZ!

 10 YILDIR İSTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISINDA ESNAFIZ.

HER HANGİ BİR SATICILARDAN ALDIĞINIZ BİR ÜRÜNDE BİR SORUN YAŞADIĞINIZDA MUHATAP BULAMAMA İHTİMALİNİZ BULUNUR. ÇÜNKÜ SATIŞI YAPAN KİŞİ BİR FİRMA OLMAYABİLİR HATTA BİR ÖĞRENCİ OLARAK BİREYSEL SATIŞ YAPIYOR OLABİLİR.

BİZİ SEÇİN RAHAT EDİN!

Sigara Sarma Makinesi, Elektrikli Tütün Sarma Makinası, Elektrikli Sigara Sarma Makinası

Sigara Sarma Makinası © 2018
Altyapı: OpenCart-TR