profil

Przedstawiamy Państwu ofertę wykonywanych przez nas produktów. Gwarantujemy solidne i trwałe wykonanie.
Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi już realizacjami.
Sposób montażu naszych listew pokazaliśmy poniżej.

Co wyróżnia nasze sztachety plastikowe:

* nie tracą koloru po latach - nawet czarny kolor !

* są wzmacniane w środku (nie są puste) - dlatego swobodnie można je dokręcać śrubą zamkową

* zapewniamy długą żywotność - stosując najwyższej jakości surowce oraz barwniki

* odpowiednia ilość użytego tworzywa w procesie wytwarzania gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość

Obserwacja rynku budowlanego i stały kontakt z klientami pozwoliły stworzyć idealny produkt, który zaspokoi potrzeby i wymagania stawiane obecnie przez każdego klienta. Czego możesz od nas oczekiwać? Wszystkiego, co będzie najlepsze dla Twojego domu i ogrodu. Lubisz nowoczesność? Stworzyliśmy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Połączyliśmy innowacyjną technologię z modnym wzornictwem, przez co sztachety nasze nie wymagają malowania i konserwacji ,a Ty nie tracisz cennego czasu na żmudną pracę. Zastosowaliśmy najwyższej jakości surowce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, by produkt nasz cieszył się niezmiennym wyglądem przez wiele lat. Cena jaką proponujemy jest stosunkowo niska w porównaniu do innych dostępnych sztachet Bez profesjonalnych narzędzi sam możesz przykręcić je do konstrukcji - satysfakcja gwarantowana Wszystkim naszym klientom dziękujemy za zaufanie.
Zespół Magro

Galeria

Wzór - "eska"

Wzór - "gięta"

Wzór - "kwadrat"

Wzór - "kokarda"

Wzór - "eska bez szpicy"

Wzór - "prosta"

Sztachety brązowe plastikowe

Najczęściej zadawane pytania

- Czy listwy metalowe powlekane dekoracyjnymi elementami plastikowymi, które produkujecie są wytrzymałe?

Oczywiście. W każdym z nich jest metalowy profil, ocynkowany zanurzeniowo o wymiarach 14x14x1,5mm.

- Czy tworzywo, jakim pokryte są listwy odporne jest na nasze warunki pogodowe?

Tak. Jest to plastik ze środkiem UV,o grubości ok 0,3mm, wytrzymały na różnego rodzaju temperatury panujące w naszym klimacie, co zostało sprawdzone przez naszych klientów.

Dla przykładu : 8-letnia brama i 10-letni balkon.


10balkon

- Czy firma wasza wykonuje ogrodzenia i balkony kompleksowo, czyli od podstaw?

Nie. Nasza firma produkuje i sprzedaje pojedyncze elementy. Pakowane są one po 5 sztuk do samodzielnego montażu. Dostępne są również odpowiedniej długości wkręty, czarne ocynkowane.

- Jaka konstrukcja zalecana jest do przykręcania metalowych profili powlekanych plastikiem?

Proponujemy profil metalowy 20mmx20mm lub 25mmx25mm na balkony. Poręcz najlepiej 40mmx20mm lub 50mmx20mm.W ogrodzeniach na przęsła stosuje się profil o wymiarze 30mmx20mm natomiast w konstrukcji bramy musimy uwzględnić jej rodzaj w zależności od tego, dobieramy grubość i szerokość profili.

- Jak długo trzeba czekać na zamówienie?

Realizacja zamówienia trwa do 30dni.

Towar nasz sprzedawany jest za pośrednictwem przedstawicieli naszej firmy, u których można zasięgnąć fachowej porady i dokonać wyboru zamówienia.

- Ile waży jedna listwa metalowa powlekana plastikiem?

Zależy to od wzoru, ale średnio wysokość 100cm waży ok. 60- 70dag, czyli w przeciwieństwie do innych metalowych ogrodzeń dostępnych na rynku, wyroby nasze są zdecydowanie lżejsze a zarazem bardzo trwałe.

- Jak montuje się listwy?

Elementy te montuje się do konstrukcji metalowych za pomocą wkrętów samowiercących z łbem 6-kątnym. Należy zmierzyć szerokość poprzeczek konstrukcji, do których będą przykręcane elementy dekoracyjne i dodać 1cm. Uzyskamy wówczas długość wkrętu jaką musimy zastosować.

Proponujemy, aby przed przystąpieniem do spawania konstrukcji zmierzyć rozstaw w listwie metalowej powlekanej plastikiem, by poprzeczki nie przebiegały w miejscach kółek, czy też zakrywały wzór.

Jeżeli balkon jest już gotowy i rozstaw nie pasuje, bo przeszkadzają uwypuklenia kółek to można je delikatnie zeszlifować, tak by swobodnie przylegały do konstrukcji. W poprzeczkach należy wywiercić otwory tak, by śruba swobodnie mogła w nie wejść. Dociskamy element do poprzeczek i przykręcamy wkrętem samowiercącym zwracając uwagę, by nie były zbyt mocno dociągnięte.

Posiadamy w sprzedaży śruby ocynkowane do poszczególnych rozmiarów.

M1M2M3M4M5

Kontakt