W dwa tygodnie ubogacił 11 Szwedek. Sąd odrzucił wniosek o deportację imigranta zboczeńca i skazał go na prace społeczne

Szwecja - muzułmanie - zdjęcie ilustracyjne. / fot. Twitter

Szwedzki sąd karał pracami społecznymi imigranta, który dokonał 11 seksualnych ataków na kobiety. Nie zgodził się także na jego deportację.

W ciągu zaledwie dwóch tygodni imigrant Said Rendi dokonał w szwedzkiej Uppsali 11 ataków o podłożu seksualnym na kobiety. Dwa z nich prokuratura kwalifikowała nawet jako próby gwałtu. Napadał na nie od tyłu mając twarz zasłonięta maską chirurgiczną.

Jak informuje „Nyheter Idag” imigrant miał do dyspozycji samochód należący do miasta. Poruszał się nim by doglądać autystycznego chłopca. Policja po informacjach sprawdziła w GPS zapis tras, po których poruszał się imigrant. Okazało się, że było on na miejscu każdego z 11 ataków.

Sąd nie sklasyfikował czynów imigranta jako ataki seksualne i skazał go jedynie na 60 godzin prac społecznych. Rendi ma również zapłacić grzywnę na rzecz ofiar. Sąd odrzucił również wniosek o jego deportację.

Według prokuratora Pontusa Melandera sąd nieprawidłowo sklasyfikował czyny imigranta, więc prokuratura odwoła się od wyroku.

Według raportu szwedzkiej państwowej telewizji SVT imigranci, bądź mężczyxni pochodzący z imigranckich rodzin odpowiadają aż za 85% przypadków gwałtów w Szwecji. W tym roku rząd zadeklarował, że po raz pierwszy od 2005 roku przeprowadzi badania mające pokazać jakie są związki pomiędzy imigracja a wzrostem przestępczości. Wyniki badań mają być znane dopiero w 2021 roku.

W ostatnich 3 latach Szwecja zanotowała prawdziwą eksplozję przestępczości na tle seksualnym i tej najbardziej brutalnej.

9 KOMENTARZE

  1. Przelećcie chociaż raz to co napiszecie słownikiem z edytora skoro nawet tego nie przeczytacie przed publikacją na stronie. Żenada!

  2. Takiego sprawcę najlepiej ukarać zgodnie z zasadami szariatu. Czyli za pierwszym razem chłostą i zapłatą rekompensatą dla pokrzywdzonej, jeżeli nie doszło do gwałtu. A jeżeli było to cięższe przestępstwo albo recydywa, to Święty Koran wymienia kary w surze al-Maida wers 33 i powinno się je stosować według zasad opracowanych przez obowiązujący mazhab i najlepiej publicznie, żeby wychować społeczeństwo, odstraszyć sprawców i dać satysfakcję pokrzywdzonym. Fałszywa pobłażliwość tylko zachęca sprawcę do brnięcia w przestępczą drogę.

  3. Aż tak dobrze tam jest? Możliwe że Wilkowa przeprowadzi się bo wyraźnie cierpi na syndrom niedopchniecia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here