Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
29 червня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

     

         В інтернет-виданні «Прочерк» від 23.11.2018 року був розміщений матеріал «В Черкаському РУВР вшанували 85-ту річницю Голодомору», в якому розповідається про жалобні заходи, що пройшли в актовій залі управління за участі колективу і були спрямовані на вшанування пам’яті невинно замучених голодом у 1932-33 роках.

     

         В інтернет-виданні «Прочерк» від 21.11.2018 року був розміщений матеріал «Водники пройшли курси підвищення кваліфікації з берегоукріплення», в якому розповідається про курс лекцій для водогосподарників, які провели фахівці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування на базі Черкаського РУВР.

 

       В інтернет-виданні «Прочерк» від 16.11.2018 року був розміщений матеріал «Водогосподарники Черкащини пройшли курс лекцій з охорони праці», в якому розповідається про триденний курс лекцій для водогосподарників області, які провели фахівці Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Держводагентства України.        В інтернет - виданні «Прочерк» від 23.10.2018 року був розміщений матеріал «Екологічне лихо загрожує акваторії Дніпра нижче Канева», в якому розповідається про результати планового обстеження верхової частини Кременчуцького водосховища фахівцями відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Черкаського РУВР.        В інтернет - виданні «Прочерк» від 15.10.2018 року розміщена стаття «Водники відзначили День захисника вітчизни», в якій висвітлюється зустріч-лекція про людину-легенду, шестиразового чемпіона світу з боротьби - Івана Піддубного.

      

       27 вересня 2018 року начальник відділу водних об’єктів та техногенно- екологічної безпеки Черкаського РУВР Дмитро Міхельсон  надав коментар інтернет – виданню «Прочерк» щодо переформування берегів Кременчуцького водосховища, а також була розміщена стаття в газеті «Черкаський край» «Інтенсивність переформування берегів Кременчуцького водосховища знизилась».


 

       17 вересня 2018 року в інтернет - виданні «Прочерк» та газеті «Черкаський край» розміщена стаття «Водники провели Міжнародний день чистих джерел»,в якій говориться про те, що працівники Черкаського РУВР активно долучилися до акції прибирання берегів.


      В газеті "Черкаський край", а також на сайті даного видання була розміщена стаття "Символи, що об’єднують" - до Дня Державного Прапора України. Працівники Черкаського регіонального управління водних ресурсів долучилися до свята, створивши дві роботи на національну тематику під керівництвом художника Василя Гелетка. Національні символи, зображені на полотнах, мають об’єднавчий консолідуючий характер, тож колектив відчув себе єдиним цілим — згуртованим і непереможним.

       В ефірі філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція» у програмі «Суботнім вечором» від 25.08.2018 року був розміщений сюжет про створення працівниками Черкаського РУВР робіт на національну тематику до Дня Незалежності України.

Веб-представництва