Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
29 червня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

       Відповідно до державного інвестиційного проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ» по об’єктам «Реконструкція Білозерської насосної станції для захисту від затоплення Кам'янко – Дніпровського району Запорізької області» та «Реконструкція компресорної станції» виконано більшу частину робіт.

Детально

      Витрати електроенергії

      Протягом 11 місяців поточного року для підтримання встановлених рівнів води на захищених масивах насосними та компресорними станціями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ було перекачано 1215603 тис. м3 води та використано 39,403 млн. кВт. год. електроенергії.

Детально

       В приміщенні маслогосподарства Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ (машинний двір) працівниками цеху з ремонту електротехнічного обладнання проведено наладку та запущено в роботу установку з очищення та сушіння трансформаторного масла на базі сепараторів типу НСМ-2 та НСМ-3, загальною продуктивністю 2000 літрів за годину.

      

       Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ проводить капітальний ремонт Басейнової лабораторії моніторингу вод.

       Адреса: 
м. Вишгород, вул. Київська 10-В, відповідно до програми ЄС «Водна ініціатива плюс Європейського союзу для країн східного партнерства» .

Детально

       

       На Орільській експлуатаційній  дільниці  Камʼянського РУВР на території Орільського захисного масиву (захисної дамби стислого профілю) виконано розчищення водовідвідних канав та вирубка чагарнику.

          У жовтні 2018 року на Ірпінській насосній станції закінчено капітальний ремонт насосного агрегату №3.

Детально

       Протягом жовтня 2018 року відділом енергозбереження та зв’язку, а також вимірювальною електротехнічною лабораторією  проводились вимірювання та випробування високовольтних двигунів та кабельних ліній живлення електродвигунів насосних агрегатів на насосних станціях Конча-Заспа-Плюти, Ірпінська, Конча-Заспа, Проців-Кийлів, Трубізька та Бортничі-Вишеньки.

Детально

     Силами персоналу Тясминської експлуатаційної дільниці Кам’янського РУВР проведений поточний ремонт насосного агрегату №6, що підвищить надійність роботи насосної станції.

     Силами персоналу Верхньодніпровської експлуатаційної дільниці Кам’янського РУВР на трансформаторної підстанції насосної станції м. Верхньодніпровськ проведено відновлення попереджувальних знаків з техніки безпеки.

     Силами персоналу Верхньодніпровської експлуатаційної дільниці Кам’янського РУВР в м. Верхньодніпровськ проведено технічне обслуговування електротехнічного обладнання насосної станції, що дозволить підвищити надійність роботи насосної станції.

Веб-представництва