Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
29 червня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

ДО УВАГИ!

                                                                                                     

              

 


Платні послуги (виконання земляних робіт)

 

 

Надання платних послуг (виконання земляних робіт)

Міжрегіональним офісом захисних масивів
дніпровських водосховищ

(відповідно до Постанови КМУ від 26.10.2011 року № 1101)


Детально

Витрати електроенергії

       Протягом 11 місяців поточного року для підтримання встановлених рівнів води на захищених масивах насосними та компресорними станціями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ було перекачано 1215603 тис. м3 води та використано 39,403 млн. кВт. год. електроенергії.

Детально

Проведення робіт з очищення та сушіння трансформаторного масла

       В приміщенні маслогосподарства Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ (машинний двір) працівниками цеху з ремонту електротехнічного обладнання проведено наладку та запущено в роботу установку з очищення та сушіння трансформаторного масла на базі сепараторів типу НСМ-2 та НСМ-3, загальною продуктивністю 2000 літрів за годину.

Засідання науково - технічної ради ДВА

        27 листопада 2018 року відбулось засідання науково – технічної ради Держводагентства в якому взяв участь начальник Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ – Юрій Букрєєв.

       Основною метою, з якою науковці, експерти – проектувальники, фахівці водогосподарських організацій зібралися – це запобігання у майбутньому проблемним питанням при будівництві та введенні в експлуатацію водогосподарських об’єктів.

Детально

Характеристика стану вод Дніпровського басейну протягом листопада 2018 року.

Характеристика стану вод Дніпровського басейну протягом листопада 2018 рокуДетально

В Черкаському РУВР вшанували 85-ту річницю Голодомору

     

         В інтернет-виданні «Прочерк» від 23.11.2018 року був розміщений матеріал «В Черкаському РУВР вшанували 85-ту річницю Голодомору», в якому розповідається про жалобні заходи, що пройшли в актовій залі управління за участі колективу і були спрямовані на вшанування пам’яті невинно замучених голодом у 1932-33 роках.

Водники пройшли курси підвищення кваліфікації з берегоукріплення

     

         В інтернет-виданні «Прочерк» від 21.11.2018 року був розміщений матеріал «Водники пройшли курси підвищення кваліфікації з берегоукріплення», в якому розповідається про курс лекцій для водогосподарників, які провели фахівці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування на базі Черкаського РУВР.

Водогосподарники Черкащини пройшли курс лекцій з охорони праці

    

      В інтернет-виданні «Прочерк» від 16.11.2018 року був розміщений матеріал «Водогосподарники Черкащини пройшли курс лекцій з охорони праці», в якому розповідається про триденний курс лекцій для водогосподарників області, які провели фахівці Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Держводагентства України.


Нарада / щодо звітності 2-ТП водгосп (річна)

       15 листопада 2018 року у приміщенні Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ (в залі засідань) відбулась нарада щодо звітності 2-ТП водгосп (річна), на якій були присутні представники Держводагентства, Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ та представник (керівник) компанії ICS Текнолоджиз.

Детально

Веб-представництва